Jump to content

Trese volan na 320km/h


Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

C7 je u avataru, a ovaj danas je bio c6 pa nisam baš da se ne razumijem da nebih skužio razliku od c6 i c7 barem po farovima....ja sam vozio 130 kao i uvijek jer imam onaj uključen da pišti speed limit exceeded, a ti ako nisi prošao pored mene na onoj ravnoj dionici dakle cca 4 km prije izlaza Komin gdi je ravno (prij toga od Sv. Helene je zapravo blagi zavoj cijelo vrijeme) barem 300 jebeš mi sve ako si ti čist....pa kak reagiraš kad netko ''tipa izleti jer vozi 180 i pretiće mene koji vozim 130 a ti doletiš ko da si crkvu u Zlataru oslobodio 300 na sat....kako to riješavaš ?? Ma nema tih kočnica ni da su od carbon-butter-ceramice, meni se čini da to još nisi ni doživio, zato Frenči moj pamet u glavu i ne igraj se tu po našim tzv. autobanima, ako već očeš probavat limite, fino nedelja na dionicu vž-čk, tam nema žive duše .....''

Link to comment
Share on other sites

da prevedem N4SPD-a ...to ti je cincilator desnokretnog idealnog carnotovog ciklusa i pri toj brzini prelazis kriticnu tocku i umjesto izentropske ekspanzije tvoja plastika koja vibrira pocinje isparavat ....to je cest problem na auvdiju pogotvo na 300+..

 

jebo me pas 8 strana i ekipa dalje papa:notworthy::lol:

Link to comment
Share on other sites

da prevedem N4SPD-a ...to ti je cincilator desnokretnog idealnog carnotovog ciklusa i pri toj brzini prelazis kriticnu tocku i umjesto izentropske ekspanzije tvoja plastika koja vibrira pocinje isparavat ....to je cest problem na auvdiju pogotvo na 300+..

 

jebo me pas 8 strana i ekipa dalje papa:notworthy::lol:

Vidim netko pokusava dati Termu...hahaha...

 

Daj ti malo carnotiziraj jouleov proces...hahahah...

 

 

Sve koje je zajebao je sebe...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

J.J

Quote Originally Posted by Miataoldschool View Post

da prevedem N4SPD-a ...to ti je cincilator desnokretnog idealnog carnotovog ciklusa i pri toj brzini prelazis kriticnu tocku i umjesto izentropske ekspanzije tvoja plastika koja vibrira pocinje isparavat ....to je cest problem na auvdiju pogotvo na 300+..

 

jebo me pas 8 strana i ekipa dalje papa

Vidim netko pokusava dati Termu...hahaha...

Daj ti malo carnotiziraj jouleov proces...hahahah...

 

 

Sve koje je zajebao je sebe...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

 

 

a evo skoro blizu kraja, sljedeci tjedan rijesavam paru,ciklus parne turbine,kombi postrojenja,međupregrijavanje,regenerativne procese ugl. šlag nakraju ubiti dio kojj je zanmiljiv ,a muke po 1.glst 2.glst ,max/min (W) , kruzni procesi,sustavi,bilance ...o tom mozes filozofirat i vadit izvode 5 godina...hvala bogu pa sam to spicko:cool:

Link to comment
Share on other sites

a evo skoro blizu kraja, sljedeci tjedan rijesavam paru,ciklus parne turbine,kombi postrojenja,međupregrijavanje,regenerativne procese ugl. šlag nakraju ubiti dio kojj je zanmiljiv ,a muke po 1.glst 2.glst ,max/min (W) , kruzni procesi,sustavi,bilance ...o tom mozes filozofirat i vadit izvode 5 godina...hvala bogu pa sam to spicko:cool:

 

Drzim fige.

 

Ako si prvi dio naucio kak spada, dvojka ce ti biti macji kasalj...

 

Uglavnom, moze se - zagrij malo stolicu i nemas frke :)

 

Ja kad sam dao to kod Halasza, 3 dana nisam imao nikakve emocije :D

Link to comment
Share on other sites

hahahah..da na auto od 100 i nekaj soma eura... kak da ne ...nije to neka truljava Honda...

 

NIje bitno šta voziš nego koliko para imaš i to takvi ko ti nece shvatit nikad, francuza je uvijek bolila kita za pare...al kad si pod utjecajem t coda znaš da ti bar vece turbine ne ginu :D

Link to comment
Share on other sites

a evo skoro blizu kraja, sljedeci tjedan rijesavam paru,ciklus parne turbine,kombi postrojenja,međupregrijavanje,regenerativne procese ugl. šlag nakraju ubiti dio kojj je zanmiljiv ,a muke po 1.glst 2.glst ,max/min (W) , kruzni procesi,sustavi,bilance ...o tom mozes filozofirat i vadit izvode 5 godina...hvala bogu pa sam to spicko:cool:

 

Neka neka... samo dobro spremi usmeni... tu je karanje najviše...pogotovo kod Halasza... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Drzim fige.

 

Ako si prvi dio naucio kak spada, dvojka ce ti biti macji kasalj...

 

Uglavnom, moze se - zagrij malo stolicu i nemas frke :)

 

Ja kad sam dao to kod Halasza, 3 dana nisam imao nikakve emocije :D

Imas mozda kakve skripte sa zadacima? Labose riješene mejbi???

 

Poslano sa mog 2014813 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa hebote skripte.....vidis da coveku trese auto na 320 a ti skripte zicas.....

Pa jel egzistencijalno bitnije da ja dam termu i osiguram si kvalitetnu budućnost il da se in vozi 400? Nek se vozi 120 ko sav normalan narod. Recimo meni sad izbacuje u safe mod i nece mi prek 120... kaj bi to moglo bit?

 

Poslano sa mog 2014813 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa jel egzistencijalno bitnije da ja dam termu i osiguram si kvalitetnu budućnost il da se in vozi 400? Nek se vozi 120 ko sav normalan narod. Recimo meni sad izbacuje u safe mod i nece mi prek 120... kaj bi to moglo bit?

 

Poslano sa mog 2014813 koristeći Tapatalk

Odes na FSB u vanjsku kopiraonu i tam ima svega... :)

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...