Jump to content

tokarenje diskova


Recommended Posts

hm, nemoj sad da vas zahebem i posaljem u koncar gledati tokaraski koji na suportu ima kabinu i sic i sjedis si na tome,a alat vozi jednu stotu cjeli dan u jednom smjeru,

 

a bez viljusakra 5 tona nemres alat zmenitn nikak,, ja bi nasel nacim da cjeli c2 zvrtim u amerikaneru ;P ak bas treba..

Link to comment
Share on other sites

2Puki:

Ja sam takvo tokarenje vidio u Mazdi Vranić-Vukšič u Sl. Brodu.

To su radili na nekih 60 000 km.

Ali vjerujem da to imaju svi Mazdini servisi jer koliko sam skuzio to im je normalna procedura prije izmjene plocica...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

se mogu tokariti ovakvi diskovi :

g88.jpg

 

uzeo sam nove plocice, jer ove TAROX za "track day " mi vise po hladnom ne koce kak spada a i cvile dok se ne zagriju posteno

 

Isao bi kod ovih u Siget di imaju tokarilice gdje se nemoraju skidati diskovi

Link to comment
Share on other sites

se mogu tokariti ovakvi diskovi :

g88.jpg

 

uzeo sam nove plocice, jer ove TAROX za "track day " mi vise po hladnom ne koce kak spada a i cvile dok se ne zagriju posteno

 

Isao bi kod ovih u Siget di imaju tokarilice gdje se nemoraju skidati diskovi

 

Kaj ti tresu diskovi? Mozda je do sloja koji su plocice ostavili na disku ... Stavi neke druge plocice, pa probaj raskociti...

 

evo jedna prica koja ide pod kategoriju "putting your money where you mouth is.."

 

 

suprotno uvrijezenom misljenju da se diskovi pigaju samo tak i onda tresu, oduvijek sam bio proponent teorije da se diskovi ne pigaju (u principu) vec da tresnja dolazi od krivo raskocenih diskova, neravnomjernih slojeva materijala s plocica na disku.....

te da je tresnja vecinom posljedica nesrazmjera izmedju stila voznje i plocica koje se koriste..

 

e, sad.. nedavno sam naletio na decka koji je kupio EVO 8.. on je imal gore skupe DBA diskove i ferodo ds2500 plocice (plocice samo naprijed... straga ATE..)... Uglavnom, njemu je to strasno treslo.. On je to pripisao losim diskovima/pranju vrucih kocnica... itd... Uglavnom skinul ih je dole i zamijenio cijeli set.. sad je happy s EBC bremzama.. Uglavnom kupil sam taj cijeli set kaj je treso, platio koliko je trazio... i iso probat teoriju...

 

Naime, na EVOima je ds2500 poznata kao plocica koja voli ostavljat neravnomjerne naslage na disku i dost cesto uzrokuje tresnju diskova..

Ideja je bila da uzmem diskove i bez ikakvog tokarenja probam ih dovest u red koristeci plocice koje inace preferiram a to je Carbotech XP10...

 

Kako sam taman potrosio set, zmontirao sam na auto DBA sa ferodo plocicama koje su dosle s njima.. dakle ovima koje su tresle... Ideja je bila da ih probam raskocit na grobniku, jer cu ih tam moc zgrijat kak spada..

 

uglavnom... auto je fakat grozno treso.. Na grobniku pogotovo.. kocenje u onaj S poslje rijeckog je trgal volan iz ruku.... Uglavnom, fakat koma.. jasno mi je zakaj je to hitil s auta...

 

no, doso noi set XP10.... hitil sam to na auto i isprva je naravno treslo, no nakon dva seta jakih raskocavanja (kocenje 160 - 80 km/h vise puta dok se bremze skoro pa pregriju..) uz pravilno lagano hladjenje poslje...+ jedno sljeme mogu rec da sam ipak uspio.... Auto vise uopce ne trese, jedino je zamjetno lagano podrhtvanje pri jako laganom kocenju... no to ce postepeno otic..

Da sam eventualno potokario diskove mozda bi si malo ubrzao ovaj postupak no samo tokarenje bez promjene plocica nebi rjesilo stvar...

 

pouka:

 

1. diskovi se ne pigaju

2. ako konstantno tresu, promijeni plocice i raaskoci auto kak spada..

3. ak se vozis lagano, onda kupi obicne plocice

4. nikad ne ostani lezat na bremzi nakon sto si naglo stao, nikad ne ostati stisnutih bremzi ako su iste vruce

.

.

.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...