Jump to content

Airbag centralina


Recommended Posts

ako si imao sudar i air-bagovi su se otvorili onda da...treba ti nova centrala air-baga (bar je tako u Fiat grupi)

hmmm....zato jer mi je lik reko da ima 20 vrsti centralina i da ne pase svaka na auto :doh:...opet sam nesto cito da se moze komp resetirat, samo nisam siguran

 

pa ako itko zna za VW bio bi zahvalan :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se neda resetirat..a ako ti trebaju i airbagi (valjda ne mislis biti bez njih) onda uzmes komplet sa centralinom i nema ti kaj ne pasat.

 

PS.ako ces trebat mogao bi ti rijesit

hmmm...naso sam airbagove za 200€(voz. i suvoz.)...i veli mi lik da trebam vidjet koju centralinu imam pa da se po tom broju moze znat koju da uzmem...iskreno...nemam pojma jel to istina :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ha gle i to sam cuo..

Ejjj, ajde se javi Kerabeku sa foruma il pogledaj njegove topice.On je to rijesavao al se ne sjecam raspleta:thumbsup:

evo sad zvao..ugl..moze se centralina reparirat(reprogramirat)...ne mora se nova kupovat...javim jos kako i sta tako da ce drugima dobro doc ako im bude trebalo :thumbsup:

Lazo..hvala :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ugl...da javim...

centralinu sam sredio..i decki su ponistili gresku..no sad se javila druga greska...bocni senzori u sicu...meni sad majstor kaze da su se senzori aktivirali...ali nisu iskocili jer nije udaren bocno :huh:

 

kao sad treba zamjenit i te senzore pa ponovno ponistavanje greske da bi to sve radilo..ima li itko s time iskustva?? malo mi to cudno :blink:

Link to comment
Share on other sites

eto danas nabavio dva nova "crash" senzora za bocne airbagove ...

mali komad plastike koji nov u zubaku dode 900kn/kom...znaci zajedno 1800kn za dva komada plastike :doh:

 

hvala Bogu pa u VAG grupaciji sve isto pa sam sa škode skinuo dva komada...cijena 300kn :D

 

3ae0_1.JPG

 

sad jos samo reset svega..i onda je to to :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...