Jump to content

Pitanje za elektroničare. Rpm signal converter


Recommended Posts

Pitanje za DIY elektroničare.

 

Jel može netko složiti konverter digitalnog RPM signala iz ECU tako da digitalni signal sa 6 cilindarskog motora preko konvertera daje digitalni signal brojaču okretaja koji je napravljen za 4 cilindarski motor?

 

Nešto kao ovo... (samo su meni oba signala digitalna)

 

http://www.momentummotorparts.com/store/electronics.asp

 

Ili druga opcija.

 

Vr6 motor ima wasted spark bobine sa tri ulaza poslije modula paljenja.

Ako se uzmu samo ta dva analogna signala, na svaki se stavio dioda koje se na kraju spoje u jedno i taj signal odlično radi na analognom brojaču za 4 cilindra (to sam probao)

 

Mogao bi uzeti taj signal, ali bi ga trebalo pretvoriti iz analognog u digitalni

 

Ajd javite se znalci!

Link to comment
Share on other sites

Pitanje kakav je taj digitalni signal? Pretpostavljam da on preko jedne (ili dvije žice) prenosi komunikaciju za kompletnu tablu. Ako su dvije žice onda je CANBUS i tu se možeš igrati godinama. Ali ako je jedna žica, onda možda ima šanse da bude nekakva jednostavnija serijska asinkrona komunikacija koja bi se dala skužiti...

 

Jel netko googlao po netu da možda piše VW specifikacija digitalnog signala za instrument tablu?

 

Fire imaš li kakvu ideju, kakav bi to signal mogao biti?

Link to comment
Share on other sites

Nije can bus.

 

Radi se o Vr6 motoru, ali je signal iz ECU jednak kao V6 jer VR6 sat najnormalnije radi na V6 motoru.

 

Na taj signal i VDO urice rade najnormalnije.

 

Radi se o tome da me nešto kopka staviti VR6 u daily Lupa , a ne želim pilati armaturu da stavim km sat od golfa 4 V6. Zato bi htio zadržati orignalne satove :)

 

2 Fire: nije meni problem doći do zg :)

Link to comment
Share on other sites

Ako rade vdo urice normalno, onda nije rijec od digitalnom signalu, nego obican signal. Kolko pulseva tolko rpm-a.

Uglavnom sklup je dosta jednostavan, samo mi reci kakve su bobine(aktivne ili pasvine)?

I u koja vozila koje godine se ugradivao taj motor da mogu pogledati u autodati?

Link to comment
Share on other sites

Da , ali ako spojiš signal sa bobine na noviji sat (koji inače dobija sa ECU), onda radi nemirno kazaljka.

 

Ovo sa diodama bi radili ako se može složiti nešto da ''umiri signal''

 

VDO urice, kao i ostale aftrmarket mogu raditi na oba signala bez modifikacija. Valjda imaju unutra nešto :)

Link to comment
Share on other sites

Kolko gledam auto datu, valjda dobar motor gledam, golf 94-97 2.8 174ps motronic 3.8.1.

Pin 51 na motronic je izlaz za okretaje, ali po autodati on vec sam daje broj impulsa koji je dobar(pise 100Hz za 3000rpm). Znaci ecu sam izbacuje svaki treci impuls. Znaci spojis i trebalo bi raditi.

Lako se provjeri bobina ako je aktivna. Aktivne bobine imaju jedan pin spojen na masu, pasivne ne.

Ako ti je bobina pasivna, bez problema se s dvije didode, jedan zener didoa, otpronik i kondenzator napravi to sto zelis

Link to comment
Share on other sites

Kolko gledam auto datu, valjda dobar motor gledam, golf 94-97 2.8 174ps motronic 3.8.1.

Pin 51 na motronic je izlaz za okretaje, ali po autodati on vec sam daje broj impulsa koji je dobar(pise 100Hz za 3000rpm). Znaci ecu sam izbacuje svaki treci impuls. Znaci spojis i trebalo bi raditi.

Lako se provjeri bobina ako je aktivna. Aktivne bobine imaju jedan pin spojen na masu, pasivne ne.

Ako ti je bobina pasivna, bez problema se s dvije didode, jedan zener didoa, otpronik i kondenzator napravi to sto zelis

 

 

 

Brojači okretaja na VW autima nisu isti za 4 i 6 cilindara. Ako spojim, pokazivati će upola više. znači na 4000 okr će pokazivati 6000 okr

 

Bobina ima jednu žicu spojenu na masu, drugu na plus i tri žice za okidanje (wasted spark).

 

Ovo sa diodama radi, tako sam već spajao, ali na satovima koji inače imaju signal sa bobine, poslije modula paljenja.

 

 

 

2 mrG: kupio sam cijeli A3 1.8T razbijeni u slo, uvezao motor, platio carinu i tek onda vidio da je preskočio zupčasti...

 

Danas sam kaparirao 2.9 VR6 motor (190KS) sa njime ću imati isto konja kao čipani 1.8T , malo veću potrošnju i lošiju vozljivost. Ali za duplo manje novaca. A i taj VR sa medjupločom za smanjeje kompresije ide preko 450KS na stock internals :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...