Jump to content

Liqui Moly aditivi i ulja


Recommended Posts

zanima me je li netko imao iskustva s Liqui Moly MotorCleanom, ali samo osobna iskustva, jer jedni ga hvale, drugi ga ne preporučuju radi agresivnog djelovanja na brtve i slično, a i ne preporučaju ga stavljati u motor s više od 100 kkm.. opravdano ili? :huh:

 

konkretno, radi se o ovome.. Liqui Moly MotorClean

 

u fazi sam čišćenja motora koliko je moguće, pa skidam usisnu granu i crijeva od IC-a jer se na 180 kkm nakupila masa smeća, pa bih usput isprobao i ovaj MotorClean prije izmjene ulja, a prelazim s dexelie na Liqui Moly Diesel Synthoil full sintetika i ovo je jedino ziher od svega.. :)

 

ujedno, isprobao bih i ovo.. Liqui Moly Super Diesel Additiv valjda ne može škodit?

 

pa lijepo molim sve koji imaju nekakvih iskustva ili saznanja da me informiraju o tome, prije nego kupim te aditive za ulje i gorivo.. jer ako ne valjaju da se ne zajebem, lako za cijenu njih samih.. :D

 

hvala.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

zanima me je li netko imao iskustva s Liqui Moly MotorCleanom, ali samo osobna iskustva, jer jedni ga hvale, drugi ga ne preporučuju radi agresivnog djelovanja na brtve i slično, a i ne preporučaju ga stavljati u motor s više od 100 kkm.. opravdano ili? :huh:

:

 

ja osobno nisam neki ljubitelj aditiva, a pogotovo ovak nečeg.....neznam, ali po meni se zmazanoća ionak ne taloži na pokretnim dijelovima tak da neznam kaj bi ti točno trebalo čistit. Ako to kakti čisti taloge od ulja na uljnim kanalima i komoramaonda po meni jedino postoji šansa da ti ti talozi zaštopaju nekaj nakon kaj se oslobode pa pretpostavljam da zato ne preporučaju za motore s puno km.

Radije očisti tu usisnu i crijeva, ak hoćeš skini karter pa njega operi i poklopac ventila pa pobriši fino komoru ako po ćoškovima ima kaj. Ako sve fercera normalno ja nebi niš dirao previše a kamoli točio ta čudesa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...