Jump to content

Lupa po blokadi


Recommended Posts

Neznam koji vrag, ali danas kad sam nafrljio Clia do ibera, nakon kaj sam presaltao, masina je ostala u turi i na sekundu-dvije lupala po blokadi.

I tak dva puta...

 

Krenem dalje, vozim normalno sve je oke, stisnem ga, sve je oke

Cak je i truba proradila na sec. jer sam je slucajno stisnuo..

 

Dvije stvari sam radio danas, stavio novi filter za zrak (KN panel) i xenone.. Mada cisto sumnjam da ima veze jedno s drugim.

 

Gas sajlu smo probali i cini se najnormalnija.

I kada je ugasen i kada je upaljen, sajla "radi" normalno.

Problemi pocinju kad ga nateram na 7.000 i presaltam, brijem da bi tukao po blokadi dosta dugo da ga ne smirim sa kuplungom.

Nakon toga se sve vrati u normalu.

"Okeje" dok to kontrloliram tj. mogu pretpostavit da ce se to dogodit po ravnom ali po nekakvoj zavojitoj cesti ne bi bas bilo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Neznam koji vrag, ali danas kad sam nafrljio Clia do ibera, nakon kaj sam presaltao, masina je ostala u turi i na sekundu-dvije lupala po blokadi.

I tak dva puta...

 

Krenem dalje, vozim normalno sve je oke, stisnem ga, sve je oke

Cak je i truba proradila na sec. jer sam je slucajno stisnuo..

 

Dvije stvari sam radio danas, stavio novi filter za zrak (KN panel) i xenone.. Mada cisto sumnjam da ima veze jedno s drugim.

 

Gas sajlu smo probali i cini se najnormalnija.

I kada je ugasen i kada je upaljen, sajla "radi" normalno.

Problemi pocinju kad ga nateram na 7.000 i presaltam, brijem da bi tukao po blokadi dosta dugo da ga ne smirim sa kuplungom.

Nakon toga se sve vrati u normalu.

"Okeje" dok to kontrloliram tj. mogu pretpostavit da ce se to dogodit po ravnom ali po nekakvoj zavojitoj cesti ne bi bas bilo dobro.

 

Jedina moja pretpostavka trenutno je da mu je KN panel pošemerio senzor protoka zraka. Probaj maknuti kleme na 15ak min pa ponovo vratiti i onda probaj. Ako i to ne upali vrati stari filter pa ćeš vidjeti da li ima kakve razlike ;)

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam to je standard...frendov pežo se nakon kaj stisne kuplung i prešalta zavrti za još skoro 500okretaja

 

prije to nije radio, al ovo nije slucaj da okretaji skoce za jos 500 nego tu bas lupa blokada sve dok ne stisnem kuplung ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...