Jump to content

kumho vs. falken ?


Recommended Posts

Rudy ti kažeš da je Conti smeće, a meni je vrhunska guma. I to ne jedna, nego sam probao 2 zimska modela i 3 ljetna ( 4. stiže na proljeće )

 

 

Upravo tako...vozio Conti Sport Contact 2 (Clio 172,16") i S.C. 3 (Clio 197 F1, 17") i gume su bile fenomenalno dobre. Uvjet je da pričamo o novim gumama. Ako su tvoje pohabane,pregrijane itd. naravno da ti ne valjaju...

Link to comment
Share on other sites

Rudy ti kažeš da je Conti smeće, a meni je vrhunska guma. I to ne jedna, nego sam probao 2 zimska modela i 3 ljetna ( 4. stiže na proljeće )

 

Ne znam s čim ju uspoređuješ kad je dobra,evo ak oti se mario javi koji na S3 ima conti isto će ti potvrditi da je ćesme,a i još ne znam koliko vlasnika ak ose hoće javiti,ja sam probao i druge gume pa znam za puno bolje :thumbsup:

 

Upravo tako...vozio Conti Sport Contact 2 (Clio 172,16") i S.C. 3 (Clio 197 F1, 17") i gume su bile fenomenalno dobre. Uvjet je da pričamo o novim gumama. Ako su tvoje pohabane,pregrijane itd. naravno da ti ne valjaju...

 

Nijedan vlasnik 197ice nije ju pohvalio svi se žale na isto da je plastična,ja sam čak na svoj stavljao s R26 michelin za probu da budem 100% siguran da su loše.

btw ne valjaju od prvog dana a po mokrom da ne pričam:no2:

Link to comment
Share on other sites

CSC 2?

 

frend ima na polo gti-u, tvornicka ugradnja, auto ima nesto preko 20k km, prednje su jos na prednjem pogonu a fakat ne stedi auto...:)

 

tek za par k km idu prednje dolje i nove 2 gore, zavoj di ja idem 110 s paradom on ide bar 10-20 preko s continentalom tim...auto zaljepljen za cestu:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...