Jump to content

Pearl Waterless Zagreb - popust za forumase


Recommended Posts

Dragi clanovi i clanice foruma,

 

Obavjestavam vas da clanovi MyHraweba mogu ostvariti popust od 10% za ciscenje vozila u Pearl Waterless Zagreb.

Takodjer imaju uslugu dolaska po vozilo na vasu kucnu/uredsku i sl. adresu sto je vrlo zgodna opcija ako ste kratki s vremenom. :thumbsup:

 

Da ne duljim previse, detalje i radove mozete pogledati na linku ispod:

 

https://www.facebook.com/pearl.waterless.zagreb/?fref=ts

 

Kontakt osoba: Mario Brljevic, 099/738-4820 (obavezno se pozvati na Ivona - MyHraweb forum)

 

Osobno sam koristila njihove usluge i stvarno sam zadovoljna cijenom, brzinom, uslugom i samim ciscenjem. Slike su na linku iznad (crveni Citroen C2 by Sebastian Loeb). :thumbsup:

 

Hvala, uprava! :D

Link to comment
Share on other sites

možda i jesu dobri, ali po fotkama im ne bi nikad odvezao auto. glavna slika puna rr-a, a onda fotke radova kao da su slikane nekim mobitelom s početka prošlog desetljeća. uopće ne kužim razliku u smartu. u passatu vidm samo da fale mrvice

 

ništa osobno, samo doživljaj prvog dojma, ako su ti prijatelji/poznanici ;)

Link to comment
Share on other sites

Meni ni iz djepa ni u djep, tak da slobodno komentiraj kaj te volja. Dobra sam si s deckom i osobno sam bila zadovoljna, pa ako mogu pomoci forumasima u vidu toga da imaju popust, zasto ne. :thumbsup:

 

Ove RR su oni takodjer radili, a za kvalitetu slika nemam kaj rec jer mi je to tak nebitno u zivotu. Meni je bitno da sam ja bila zadovoljna i zato sam ih i preporucila. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...