Jump to content

Ovlašteni servis


alenp

Recommended Posts

Nemaju pravo, par kilometara samo.

 

Stari kada je kupio prvog Touarega, išao je na prvi servis u Zubak u Sesvetski Kraljevac i ostavio auto. Zove mene frend da je vidio nekog idiota kako divlja sa njim u Zelini (!!!) i mislio je da je moj brat... odmah stari i ja u Zubak i taman smo se sreli na ulazu. Kaže on kako je samo išao malo probati auto, i kako on ovo, kako on ono... prvo ga je napenalio staro, i onda kada se digao da mu jebe majku, onda sam ga još napenalio i ja!

 

Ne trebam niti spominjati da blizu Zubaka više nikada!! Drugog je kupio kod Dojkića, gdje ga i servisira i prisustvuje svakom servisu! ;)

 

Tako da Alene moj, odi natrag tamo i jebi im majku svima!

Link to comment
Share on other sites

di je najbolje ici s renaultom u ovlašteni servis ?

 

Po mome iskustvu Baotić,čuo sam priče za Štarkelj ali su se tako prosrali u samo jednom posjetu.

Mogu i nabrojati,burazu lupili desna vrata i još tvrde nisu,napravili su skoro 100km za "probu" fali pol rezervara,unutar auta pepeo od cigarete i oni su ovlašteni servis :doh:

Meni se takva stvar nije desila u Baotiću,čak sam bio na izmjeni ulja u petak i ono sve super čak mogu biti uz auto dok mi rade ,ali to sam samo ja.

Link to comment
Share on other sites

jebo bi im ja milu majčicu da mi tako testiraju auto...radili bi mi sklekove svi iz servisa

 

Kad s tim nista nemogu dobit, samo si mogu sranje slozit.

 

Jos se on nasao svadat u stilu da ce mi svaki servis zatvorit vrata s takvim ponasanjem, da umjesto da mu se zahvalim jos sam i bezobrazan, malo mi je falilo da ga ne grunem..uzo karticu i otisao..

 

Mislim trebao bi mu zahvalit sto mi je popravio auto u garanciji, ostetio vrata, vozio se cirka 70ak kilometara, vrlo vjerovatno pusio u autu, sto ja nikako nemogu dokazat osim sto znam da nitko ne smije zapalit u autu a bilo je pepela kod suvozackog sica..

 

Za sad se baotic pokazao najboljim servisom sigurno, nikad ne naprave vise od par kilometara, korektni su, brzi su od svih ostalih.

 

Sucka, definitivno nemoj ic u Eurorent i Strakelj, ostalo mozes probat, samo svaki servis ti ocekuje da ti njemu lizes guzicu jer on tebi popravlja auto u garanciji sto si i platio tako da ako hoces da ti rade kak treba moras im lizat dupe, cim kaze nesto protiv njih odma nisi vise dobar...

 

Frajer u starkelju kaze mom buraz "kaj ste vi se mehanicar, kaj ga nista sami popravili"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...