Jump to content

Jeftini bluetooth autoradio šumovi?


Bubi

Recommended Posts

Kupujem neki jefini bt radio, onaj kratki bez cd-a za sunnyja, tako da ne želim bacat lovu na neke alpine i ne znam šta od 1500 kn polovno, nego da svira korektno. zagledao sam se u nekoliko modela, između ostalog ova dva JVC i Pioneer

i sad me zanima ko znate kako se ponaša bt, tj ako krči/šumi/prekida na tim entry radijima jer sam kupio neki shit bt adapter i to je smeće nikad takvo, pa da se ne zajebem s ovim. ono što tražim je kvalitetu zvuka preko bt-a kakvu ta klasa radija daje kad ima cd/mp3 player.

pun mi je kurac cd-a, usb ne volim, aux kablovi mi isto idu na kurac, hoću sjesti u auto s mobitelom u džepu i da sam počne svirati gdje je stao

Link to comment
Share on other sites

ovi s linka su ipak neka marka i nisu ni jeftini(ako uzmemo da ih ima po 10e:P). istim ciljom ja sebi isao uzet al sam se ciganio pa uzeo za 150kn http://www.ebay.com/itm/12V-Car-Bluetooth-Stereo-Music-Player-Hands-free-Phone-MP3-FM-SD-AUX-Radio-/301887471081?hash=item4649e53de9:g:CrsAAOSwnKFYRoEY sto je je na radiju sve radilo osim sto je imao neki sum, tj tulio, vecini neprimjetno al meni isao na k pa izvadio, kinez mi poslao drugi tulio i on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...