Jump to content

T: tapetara za krov


Alfaludak

Recommended Posts

Ja sam sebi sam napravio. Koža i ljepilo-200 kuna i sat vremena posla max.

Alfa, vjeruj mi možeš to sam napraviti.

Skini krov, stavi ga na ravnu podlogu i namaži kistom i krov i kožu

Treba ti još jedan da pomogne tkaninu nategnuti i staviti na krov i onda treba samo dobro utrljati nečim...nekakav gumeni valjak ili četka ili jednostavno rukama da zrak izađe vani

Onda sve one rupe, kamo su držači, unut. svijetlo i sl. porežeš s unutarnje starne skalpelom i saviješ unutra.

Nemoj stavljati u auto 24 sata

 

Ja sam sam radio i tko god da je vidio je ostao paf.

 

Ljepilo se zove METAPREN

Link to comment
Share on other sites

Da, ima sprejeva u hoby artu za tkaninu....najbolje skinuti krovni tapicirung (fiat bravo) i nikako ga ne mocititi jer ce tek onda poprimiti cudne nijasne zbog ljepila U molydonu ima za kupiti pjena u spreju koja se nanese na krov i dobro obrise s krpom i flekova nebi smjelo biti a aksnije po potrewbiu se moze farbati sprejevima za tkaninu.

Link to comment
Share on other sites

evo rijesio sam :)

 

 

tipo ima krov koji je za qurac, to je kao nekakva slama prešana i na njoj naljepljen nekakav papir :D

 

prvo sam potrosio 2 kile neostika koju sam namazao na kompletnu povrsinu tapecirunga da se upije i ocvrsne krov ali i da mi ne upija i kad cu ljepit platno.

 

kad se posusilo dobio sam nesto kao gumiranu povrcinu za ljepljenje, onda sam namazao na tanko i zaljepio platno

 

platno sam uzeo nebi vjerovali od onoga sta imaju dimljacari LOL

posto mi to sivamo imao sam materijala doma, slican je plišu samo daleko finiji i deblji tako da nigdje nije probilo ljepilo.

Problem je sto je krov tipa jako jako taobljen a taj materijel nije elestican pa mi se na coskovima malo naboralo ali ja to i ne vidim, a i preko toga dolaze plastike :)

 

 

trosak 150 kuna ljepila :D

Link to comment
Share on other sites

Da, ima sprejeva u hoby artu za tkaninu....najbolje skinuti krovni tapicirung (fiat bravo) i nikako ga ne mocititi jer ce tek onda poprimiti cudne nijasne zbog ljepila U molydonu ima za kupiti pjena u spreju koja se nanese na krov i dobro obrise s krpom i flekova nebi smjelo biti a aksnije po potrewbiu se moze farbati sprejevima za tkaninu.

 

a da ja to ofarbam bez pranja...ionako ide iz krem u tamnosivu

 

to bi bas htio napraviti da malo potamni auto iznutra

Link to comment
Share on other sites

Da, ima sprejeva u hoby artu za tkaninu....najbolje skinuti krovni tapicirung (fiat bravo) i nikako ga ne mocititi jer ce tek onda poprimiti cudne nijasne zbog ljepila U molydonu ima za kupiti pjena u spreju koja se nanese na krov i dobro obrise s krpom i flekova nebi smjelo biti a aksnije po potrewbiu se moze farbati sprejevima za tkaninu.

 

znaci moze se i dok je gore ?

ja bi iz svijetlo sivog u crno, fleka nema

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...