Jump to content

Ugradnja plina- gdje? Iskustva?


Recommended Posts

Evo imam namjeru ugraditi plin u svoj auto pa ako netko zna i ima pozitivna islustva sa svojim majstorima bio bi zahvalan na podjeli informacija... ja sam se vec dva puta opekao sa kvazi majstorima pa sad pusem i na hladno..

 

Cije sustave koristite, injectore, isparivace? I s kojim ste imali najbolja iskustva bilo turbo ili atmosferski motori?

 

Hvala unaprijed!

Link to comment
Share on other sites

Dat ću ti preporuku dečka za kojeg znam da je ugradio brdo sustava i svi su zadovoljni...dečko radi vrlo pedantno, uredno, tak da ne možeš ni skužit pod haubom da se nekaj uopće ugradilo...nagledo sam se svakakvih ugradnji, ali ovo je definitivno najbolji poso koji sam vidio...

Auto je kod njega skoro 2 puna  dana na ugradnji, to dosta govori o temeljitosti....

Meni je ugradio u prošli auto, Accord 2.4...auto je radio ko violina na plin od prvog dana....bez onih potreba za naknadnim podešavanjima kak to bude čest slučaj kod ugradnje plina..

Ivan Martinec - Auto Marti

https://martiauto2017.hr/kontakt/

 

Preporuka sustava...

do Euro IV norme LPGTech bi ja uzeo bez razmišljanja...

Ako je auto Euro V i Euro VI baš i nemaš izbora nego zbog homologacijskih ograničenja moraš uzet "talijane" BRC/Lovato/Landi Renzo, itd..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dar-mar said:

Dat ću ti preporuku dečka za kojeg znam da je ugradio brdo sustava i svi su zadovoljni...dečko radi vrlo pedantno, uredno, tak da ne možeš ni skužit pod haubom da se nekaj uopće ugradilo...nagledo sam se svakakvih ugradnji, ali ovo je definitivno najbolji poso koji sam vidio...

Auto je kod njega skoro 2 puna  dana na ugradnji, to dosta govori o temeljitosti....

Meni je ugradio u prošli auto, Accord 2.4...auto je radio ko violina na plin od prvog dana....bez onih potreba za naknadnim podešavanjima kak to bude čest slučaj kod ugradnje plina..

Ivan Martinec - Auto Marti

https://martiauto2017.hr/kontakt/

 

Preporuka sustava...

do Euro IV norme LPGTech bi ja uzeo bez razmišljanja...

Ako je auto Euro V i Euro VI baš i nemaš izbora nego zbog homologacijskih ograničenja moraš uzet "talijane" BRC/Lovato/Landi Renzo, itd..

I moja preporuka za Auto Marti i Iveka.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Jesi rijesio napokon?


Rijeseno - plinska dizna treceg cilindra nije radila kak treba, valjda od pocetka.
Zato je dolazilo do rada na tri cilindra i detonacija.

Plus, isparivac nije bio ispravan pa je gorivo kapalo cijelo vrijeme, ako sam dobro shvatio Ivana.

Navodno da nije bio mjenjan na zadnjem servisu, a trebao je biti.


Sad je rijeseno i gas dalje!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tomislav K. said:

meni su radili u auto timu na opc i bio prezadovoljan 

 

u 100000 km sa plinom promijenili set dizni na garanciju i samo vozi ... 

 

auto je super išao na plin 

 

Takoder... Nema dalje od Auto Tima... ekipa zakon... meni su na astri slagali prvo na 2.0 16V, pa kad sam ubacio turbaka preslozili na njega...
Nikad nikakvih problema... I Cvik je mapirao auto super na plin... Isao bolje nego na benzin (serijsku struju / mapu)...  xD

Link to comment
Share on other sites



Rijeseno - plinska dizna treceg cilindra nije radila kak treba, valjda od pocetka.
Zato je dolazilo do rada na tri cilindra i detonacija.

Plus, isparivac nije bio ispravan pa je gorivo kapalo cijelo vrijeme, ako sam dobro shvatio Ivana.

Navodno da nije bio mjenjan na zadnjem servisu, a trebao je biti.


Sad je rijeseno i gas dalje!
Sad treba otic u auto tim i lijepo pitat stručnjaka zasto to nije htio rijesiti.. auto tim je jedino dobar kad treba novce uzet
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Tin said:
On 16. 01. 2018. at 1:09 PM, x3m said:


Rijeseno - plinska dizna treceg cilindra nije radila kak treba, valjda od pocetka.
Zato je dolazilo do rada na tri cilindra i detonacija.

Plus, isparivac nije bio ispravan pa je gorivo kapalo cijelo vrijeme, ako sam dobro shvatio Ivana.

Navodno da nije bio mjenjan na zadnjem servisu, a trebao je biti.


Sad je rijeseno i gas dalje!

Sad treba otic u auto tim i lijepo pitat stručnjaka zasto to nije htio rijesiti.. auto tim je jedino dobar kad treba novce uzet

 

Još dva dobra iskustva sa Auto Timom, doduše od prije dosta godina sa Mariom Šćetkom.

BMW 325i E36 supercharged - složen plin i radio bez greške 

Subaru Forester XT 2.0 turbo - složen na plin, radi već 150.000km bez greške.

 

Možda je majstor imao loš dan, svima  se desi. 

Link to comment
Share on other sites

 
Još dva dobra iskustva sa Auto Timom, doduše od prije dosta godina sa Mariom Šćetkom.
BMW 325i E36 supercharged - složen plin i radio bez greške 
Subaru Forester XT 2.0 turbo - složen na plin, radi već 150.000km bez greške.
 
Možda je majstor imao loš dan, svima  se desi. 


Sve pet, ali ako dodjes na reklamaciju s autom koji na plin radi grbavo i kad te uvjeravaju da trebas promjeniti stil voznje onda taj dan los dan traje i traje :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 16. 01. 2018. at 1:09 PM, x3m said:

 


Rijeseno - plinska dizna treceg cilindra nije radila kak treba, valjda od pocetka.
Zato je dolazilo do rada na tri cilindra i detonacija.

Plus, isparivac nije bio ispravan pa je gorivo kapalo cijelo vrijeme, ako sam dobro shvatio Ivana.

Navodno da nije bio mjenjan na zadnjem servisu, a trebao je biti.


Sad je rijeseno i gas dalje!

 

 

Gdje si riješio ak nije tajna?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...