Jump to content

popravak navi kompjutora....


Recommended Posts

Tko se u zg bavi popravkom kompjutora(tipa laptopi, maticne ploce, mjenjanje izgoreni chipova)neznam kako se zove-precizna elektronika? ili jos bolje ako znate koga da je pravio kompjutor od navigacije...znaci nesto ne radi, pa kome u zg da odnesem to?

Edited by pacey
Link to comment
Share on other sites

Bojim se da ti to nitko ne može popraviti ako je nešto fizički otišlo od chipova. Jel prvo bi trebao imati shemu cijelog uređaja, a to naravno nema, a drugo trebao bi imati chipove koji se uglavnom ne daju nabaviti. Odnosno ovisi o čemu se radi ali na takvim manjim uređajima gdje je sva u SMD-u bojim se da popravka baš nema

Link to comment
Share on other sites

A kakve simptome ima? Jel crko skroz na skroz ili ima kakvih znakova života?

 

simptomi su da se upali na njoj(gori crvena lampica) al se ne pali druga lampica koja znaci da je cd unutra(a unutra je ubacen) ona ga prevrti, pa izbaci, pa uvuce i tako konstanto i jos je nestala ponuda na monitoru za navigaciju tj koda nije ustekana(korisit postavke od kompa sa tv-a, tj drukciji mi je sada menu)...a sve se dogodilo kada su prodali akumulator u banani(a novi je) i auto palili na kablove i nju zveknulo...sada je novi akumulator opet, al je za navi kasno:no2:

znaci ima neke struje u njoj...al nesto je izgorilo... mislis da se da spasiti? jel se bavis ti s tim? :)

Link to comment
Share on other sites

elko u rijeci -brašćine. Internacionalnih Brigada 13B, (051) 546 142. nazovi i objasni im simptome,oni su meni multimediju spasili. ako ti nije predaleko...

 

 

Hvala ti na info:thumbsup:

budem ih zovnuo, mozda im mogu nekako postom poslati :)

Link to comment
Share on other sites

Riječka ekipa Hvala vam ;) racunam na vas ako zatrebam za rijekom, sutra obadvojcu zovem od ovih mestrova, dinac ti si mi vec pun tuki pomogao jos jednom hvala;) btw prvi put mi kazes za ovoga:)

 

napisat cu kako i sto je bilo, i nadam se da ce se srediti:cool:

Link to comment
Share on other sites

sada sam zvao, ovako:

- puric nemoze to popraviti, na zalost mi nema nikoga preporuciti...

- elko. zena mi se javila, rekla da dodjem da ce viditi(pa sam rekao da bi slao preko nekoga), nakon malo price mi je rekla da nezna jel se da popraviti jer su tu original dijelovi i takve stvari, al mi je rekla da zovem oko 13-14 h jer su tada majstori tamo da se s njima dogovorim, eto nadam se da ce nesto biti od toga svega:)

 

Obadvoje su jako ugodni preko telefona, nikakva drskost:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ajd probaj nazvat 098720304 , speeddevil, marijo...reci da ti je walbi dao broj..i objasni mu o cemu se radi, mozda ti moze pomoc...

 

hvala na pomoci, porazgovarao sam s deckom, kaze da nemoze bez simulatora ju upaliti, tj nemoze ju na stolu upaliti, pa nemoze ni prckati po njoj...

 

ako jos ko ima kakvog mestra samo neka daje brojeve:)

Link to comment
Share on other sites

Ak mozes donesti u Sloveniju. U ljubljani je firma specializirana za take slucaje.

 

Dja neki kontakt od njih ... :cool:

 

poslati u sloveniju ti nije problem :thumbsup:

a i mozda imaju kakav predlog za HR gdje bi mogao nazvati ..

Link to comment
Share on other sites

cuo se s ljudima u Ri i covjek mi kaze da sanse da otkrije su 5%(jer isto ju nema di spojiti) uglavnom tesko da se da popravitt, al mogao bi viditi da se dodje s autom...

 

 

dinac, kako poslat u slo? al nebi bilo lose kakav kontakt broj i grad u kojem su?

Link to comment
Share on other sites

zapakiras i u postu odneses :P

hpexpress ne dira medjunarodne posiljke

a moguce i fedex-om ili dhl-om .....

 

cuj se sa "njima" , vidi dali je uopce moguca takva dijagnoza na suho, pa vidi dal mozes skinuti iz auta komp i saljiiiiii .....

 

pitaj isto i na http://forum.bmwslo.com/

 

e da , jesi zvao Gorana u Amaremus ? On hoce pomoci vrlo rado, a mozda i zna di bi mogao pitati

Link to comment
Share on other sites

zapakiras i u postu odneses :P

hpexpress ne dira medjunarodne posiljke

a moguce i fedex-om ili dhl-om .....

 

cuj se sa "njima" , vidi dali je uopce moguca takva dijagnoza na suho, pa vidi dal mozes skinuti iz auta komp i saljiiiiii .....

 

pitaj isto i na http://forum.bmwslo.com/

 

e da , jesi zvao Gorana u Amaremus ? On hoce pomoci vrlo rado, a mozda i zna di bi mogao pitati

 

jos jednom hvala, budem ih zvao:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...