Jump to content

HITNO pomoć u vezi gewindi


Recommended Posts

išel bu sad do kraja navoja sam da kiša stane..ja sam mislil da sam sjebal neke al vidim da je sve ok:D

 

nemoj preko dna navoja, lupa:thumbsup: jer ostane lufta medju ona 2 granicnika, obavezno da su ti oba na navoju, meni je sad par mm od kraja navoja:)

 

A bome za nase ceste netreba tvrdji auto, meni je auto meksi nego s oprugama i jako sam zadovoljan;) sad jos dok smontiram strut i sway bar bas me zanima kako ce biti

Link to comment
Share on other sites

ja na svom imao 8x18 i ET 42 i stavio gewinde i sve 5

tako da ne znam koji bi problem bio

 

tako sam dobia informaciju pa bolje provjerit jer ako meni moraju distance dolazit onda mogu zaboravit gewinde

Link to comment
Share on other sites

gospodin Vedran Krezić aka "kreza" poslao je upit za distance meni.

.

Naime na nekim modelima automobila jest potrebna distanca u debljini 5 pa max 15mm budući da je je na samoj osovini "matica" kojom se regulira sama visina.

 

To ne predstavlja nikakav problem ukoliko su felge orginalne ili supstituti orginalnih mjera dakle famozni ET na felgi.

Ukoliko je ET prevelik moze doći do nemogučnosti postavljanja felge na auto kada je gewinda zašarafljena do kraja( do kraja) jer kao sto znate tanjur na običnom amortizeru je uvijek nepromjenjen tj iznad gume , ovdje se matica spušta i u svega 2% slučja se znade desit da je potrebna distanca, no ponavljam samo ukoliko je netko pretjerao i uzeo neodgovarajući ET felge za svoj automobil, a budući da svi uzimamo manje ET felgi da izbacimo kotačiće prama van mislim Vedrane da ne bi trebalo biti problema!

Kažem bazirano na iskustvu od 3 golfa V koje smo slagali

Edited by Scorpion
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...