Jump to content

TURBO PITANJE - odlaz ulja u blok


Recommended Posts

Pošto mijenjam turbo na svom TDI-u planiram ostaviti originalni odlaz ulja iz turba u blok. Kako ke turbo dosta veći i odlaz ulja iz turba je niži te je pad manji.

Moje pitanje je dali je ovaj pad dostatan ili da napravim odlaz ulja u karter??

 

Slike u prilogu

 

resize-of-28022009008.jpg

 

resize-of-28022009009.jpg

 

resize-of-28022009011.jpg

 

resize-of-28022009012.jpg

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

ne vidim zašto ne bi bio... to je odvod iz turba, povrat u karter, slobodnim padom... a ulje je pod tlakom... bitno da nema pregib, da se ne taloži, nego da se spušta čim lakše

 

Kod mene je origigi povrat u blok. A turbo je sad niže i manji je pad. Pa pitam da radim lajtung na original odlaz u blok ili da ga radim u karter, što znači i varenje po karteru.

Link to comment
Share on other sites

Ulje ti je ionako pod pritiskom,jedino pazi da na pregibu tj koljenu ne zatvoriš protočnost ulja.

 

Koliko sam čuo ulje ulazi u turbo pod tlakom a van ide slobodnim padom. Pa pregib bi napravili kruto da se nemože svijati a dalje opleteno.

Link to comment
Share on other sites

Ulje ti je ionako pod pritiskom,jedino pazi da na pregibu tj koljenu ne zatvoriš protočnost ulja.

 

prvi postulat turba

1. ulje pod tlakom ulazi u turbo, iz turba izlazi bez tlaka, dakle ako nije na visoj razini od kartera, by by turbo

 

e i jos jedna stvar

der iz no sač ting ez overkil

p3030358.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 mrgud, konjui urednicki, "zakon spojenih posuda", turbo ce se uvjek praznit u karter ako je izlaz turba visocij od razine ulja i jos jedna stvar koju ti necu rec neg procitaj 764 000 foruma ...

 

povrat ulja nemora bit iznad razine ulja, NE MORA !

 

A e, da, izlazi bez tlaka...

Link to comment
Share on other sites

2 Josey tuljane filozofski :P:D , pročitaj što sam napisao. I bajdvej, na Nissanu (odnosno 1,8 turbo motoru kojeg trenutno slažem) je povrat ulja ISTI ovakav, odnosno u karter, hvala... i da, tvornički je. Zato ne znam koji se tintilinić pjeniš :P

 

i da... BEZ TLAKA je nepostojeći pojam ;)

ako si mislio s manjim tlakom, moguće... bez tlaka- nemoguće ;)

 

sukus svega- ovo bi trebalo funkcionirati

Link to comment
Share on other sites

ne bih preporučio povrat ulja u karter...jel recimo pošto ulje se giba u karteru na kočenju ili ubrzanju (ovisi gdje turbo stoji,sa koje strane bloka) tako može na trenutke zapljusnuti otvor za povrat ulja (malo googlaj,dešavalo se često u raznoraznim kombinacijama motora/turbina,pa malo počne dimiti jel probije karikice i baci ulje direkt u ispušni kolektor

 

radije spoji na blok

Link to comment
Share on other sites

mrgud, zato sta imam tintilinića :D:D:D hahahahaha od 20 :D milimetara hihihih :D

zajebajen se

pik, a vrati ga u blok kad ti je tvornicki povrat tu di je nemas sta filozofirat...

poad je toliki koliki je i to je bitno, to da ima pad

Link to comment
Share on other sites

turbo ce se uvjek praznit u karter ako je izlaz turba visocij od razine ulja i jos jedna stvar koju ti necu rec neg procitaj 764 000 foruma ...

 

povrat ulja nemora bit iznad razine ulja, NE MORA !

 

A e, da, izlazi bez tlaka...

 

Povrat ulja MORA biti iznad razine ulja upravo jer ulje nije pod tlakom... Čim se stvara tlak (a stvoriti će se ako povrat nije striktno iznad kartera) ode ležaj.... BTW, ako ulje baš ide u karter, trebalo bi napraviti nekakvu pregradu da ulje ne može direktno zapljusnuti rupu....

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...