Jump to content

Prerada fiksnih sjedala u preklapajuća


Recommended Posts

Zanima me da li je moguće tj. da li je itko radio sljedeće; sjedala iz 5vratnog modela preradio da mogu ići na 3vratni? Naravno radi se o istome modelu, istim sjedalima samo što su jedna preklapajuća (i mogu se pomicati naprijed nazad dok su preklopljena) a druga su fiksna. Nikad nisam sjedala raskapao pa ne znam koliko je sami mehanizam drugačiji tj. u kojoj mjeri se (ne)može prilagoditi. Kužim sve da bi se sajla trebala nekako izvesti no to bi nekako improvizirao (znam da ne bi moglo ispasti kao oem rješenje).

 

Znači da li je to teoretski izvedivo ili je pak totalno prekomplicirano i neisplativo? Itko imao konkretnih iskustva? Ne znam ako sam se dobro izrazio; recimo da imam oba para/obje varijante sjedala pa nekako kombiniram dijelove...

 

Edited by acmen
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Rain said:

Sve je izvedivo, ali u tvom slucaju, prodaj svoja sjedala i kupi ona koja zelis

 

Ja imam preklapajuća a pikiram na fiksna. Malo je teže, tj. puno teže, lokalno naći baš ono što tražim.

 

14 minutes ago, Kroky said:

Pa najlakse je prebacit spuzve i tkaninu ili kaj vec imas na sic koji se preklapa, ak je konstrukcija ista

 

Ta druga imaju još i lumbalnu potporu pa je i to pitanje... Radi se o sjedalima iz redizajn modela, dolje po rupama to mora biti isto samo eto pitanje je koliko se (ne)može sami mehanizam preklapanja prebaciti/improvizirati. Zato i pitam da li je itko radio što slično.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...