Jump to content

Formula 1 2018


Gabre

Recommended Posts

Možeš, i moći ćeš si maltene izrežirat sam koje kamere i sl. Ili staviti npr 2 inside kamere i gledat cijelu trku tak. 

 

Nadam se da će bit dostupno kod nas, a vjerujem da bi i moglo pošto kod nas ni jedna TV kuća nema prijenos, pa nema konflikta interesa. 

Link to comment
Share on other sites

da da, to bas jucer citam i ono brutala, koliko puta su bezveze prikazivali ekipu u boksu dok se okolo na stazi ekipa kolje,

ili obrnuto treba pokazat boks a kreten pokazuje nekog u vodstvu sam bez ikakve napetosti.

malo mi se cini cijena mjesecna moze previse, ako uzmes u obzir da ce bit ljetni mjeseci sa po jednom utrkom npr

 

uglavnom nadam se i ja da ce bit dostupno

Link to comment
Share on other sites

samo se nadam da nece ubacivati reklame u taj stream.

 

Ja izludim ovdje sa reklamama na tv prijenosu. Prilicno sam siguran da ih namjerno stave kad je najzanimljivija borba ili situacija na stazi. Di je Blazicko koji bi pokusavao staviti reklame u najdosadnije dijelove trke.

Ono cujes mu u glasu da ih ne zeli, ali ih mora ispucati za vrijeme prijenosa  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
15 minutes ago, TomiTraktor said:

Gdje gledati F1 ove godine? Ne zanima me prijenos na hr.
Ima na nekom od bnet programa?

Sent from my Moto X4
 

 

14 minutes ago, Kegalj said:

gdje se moze gledat online?

nekakav pay per view?

 

znaci, trebalo bi ove godine zazivjeti LIVE prijenos preko F1 stranice, gdje ces moci birati pogled iz bolida, dva bolisa usporedno itd, prebrutalno zvuci.

za neku sicu tipa 8-12$ mjesecno.

 

istrazite si to.  tu   https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/2/formula-1-to-launch-f1-tv-a-live-grand-prix-subscription-service.html

 

a na redditu se nadje streamova uvijek sa SkyF1 prijenosom. Sinoc sam gledao Practice1 tako.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gabre said:

 

 

znaci, trebalo bi ove godine zazivjeti LIVE prijenos preko F1 stranice, gdje ces moci birati pogled iz bolida, dva bolisa usporedno itd, prebrutalno zvuci.

za neku sicu tipa 8-12$ mjesecno.

 

istrazite si to.  tu   https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/2/formula-1-to-launch-f1-tv-a-live-grand-prix-subscription-service.html

 

a na redditu se nadje streamova uvijek sa SkyF1 prijenosom. Sinoc sam gledao Practice1 tako.

 

 

necu to di moram sam drkat po bolidima i kamerama.

vjerujem da postoji netko tko je placen da bude direktor prijenosa i ima puno vise iskustva u tome od mene :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
 
necu to di moram sam drkat po bolidima i kamerama.
vjerujem da postoji netko tko je placen da bude direktor prijenosa i ima puno vise iskustva u tome od mene
Koliko sam shvatio imat ce oni nekoliko vrsta prijenosa a i mogućnost da sam biras, po meni sasvim ok opcija za zemlje u kojima ga nema
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
necu to di moram sam drkat po bolidima i kamerama.
vjerujem da postoji netko tko je placen da bude direktor prijenosa i ima puno vise iskustva u tome od mene
I need budi Židov nego si uzmi Bell u stan pa gledaš Direkt prijenos. :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ima tko dobar stream link (sky ili slicno) za monaco.

 

btw. ako kupim sad f1tv pretplatu (mjesecnu). mogu li odmah koristit ili treba im neko vrijeme za regu. 

Da ne kupim sad zbog monaca a kodove dobijem tek sutra :D

Link to comment
Share on other sites

Ultra dosadan Monaco, iskreno već par godina komentiram s ekipom da Monaco osim tog nekog povijesnog štiha više ničeg sportskog nema.

 

E sad, ja kombiniram Max TV to Go HD apk i njega sam spucao na android media player. Sve je funkcioniralo do prije dva tjedna kad me počeo izbacivati na arenasport kanalima jer je uređaj rootan. Kontaktirao sam podršku koja prvo nije imala pojma da bi mi nakon tjedan dana odgovorili da je Arenasport tražila od T-coma da provede DRM zaštitu iliti u prijevodu nema korištenja na rootanim uređajima. Banana žešća.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...