Jump to content

7. Rally Kumrovec


msporis

Recommended Posts

 

Ne znam jel ovdje Nicol krivo navigirala, ili je vozač nije baš slušao, ali uletili su ko budale u kredit :) Najbolji skok dana, a u doskoku snowbank spasio stvar :)

 

 

 

Kratki pregled od nekog austrijanca koji je snimao na raznim dijelovima staze i već složio video... ja svoj još sastavljam

 

Edited by msporis
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Objasnjenje mu je da je taman htio usporiti, ali da je onda vidio hrpu ljudi s rukama u zraku pa mu je bilo zao pustiti
Probao me se rijesiti i na skoku u kontra stranu, al smo opet imali srece pa nas je odbilo na kotace iz kanala...
Nicol ne navigira krivo nego se nemres s tim autom voziti na zimskim gumama za 12. ili 15. mjesto generalno ak se pristojno vozis.. Dokazano na zadnjem laufu di fakat nismo htjeli forsirati jer nije imalo smisla i ode pola minute.. Samo jedna rijec- rally

Cestitke svima koji su vozili i hvala vam svima uz stazu koji ste se smrzavali cijeli dan, mislila sam da nece biti uopce ljudi po tom vremenu, ali srecom prevarila sam se!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa znam da ti nisi vidla, ali ak on nije, onda budu table morale biti veće sljedeće godine :D

 

Ali niste jedini... evo jednog sličnog junaka :) i to zadnji auto prije pauze, inače bi bilo veselo svima iza :)

 

 

Kao što se čuje, nismo bili sretni što nam je dao posla (čistili smo stazu prije trećeg brzinca da se može uzet zalet za skok :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...