Jump to content

Suzuki - probna vožnja na malo duži period


Jasa

Recommended Posts

Ima tko ideju/vezu da se dobije novi S-Cross 1.4, po mogućnosti automatik, na bar jedan dan, idealno bi bilo za vikend? 

 

Htio bi u skorije vrijeme zamijeniti stari SX4 novim, pa bi htio isprobati kak spada. 

Nedavno sam tak vozio malo duže CX3 sa autmatikom i da sam ju uzeo bez duže probne vožnje dobio bi popizditis kolko je kombinacija benzinca i automatika loša, što nemreš skužit u 5 kilometara kolko traju klasične test vožnje...pa da se tu ne zeznem.

Link to comment
Share on other sites

Ne očekujem čuda, ali ovo na Mazdi je užas...150 konja u relativno malom i ne preteškom autu, poklopiš gas i...prešalta on i sve to, al nejde

@Bagy je bio samnom i pito me dal sam stiso gas do kraja....a ja skoro pod probio. Ko da mu fali 50 konja.

 

 

Edited by Jasa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moji su uzeli novi SX4, 1.4 turbo, automatik, all grip...

 

ubrzava ok kad treba, nije nesto eksplozivan, ali nisam primjetio da samo presalta i stane...

 

malo ga zbuni kod sporijih brzina kad se dodje na uzbrdicu odjednom, treba mu malo da se slozi sam sa sobom pa presalta nize...

 

isto radar tempomat, uspori na 90 sa 130 i onda presalta u po meni prenisku brzinu nabije okretaje, dodje do 130 i drzi dok se ne sjeti stavit u visu...

 

Po zg sto sam ga vozio nemam zamjerke...

 

inace ja mu ne zamjeram nista gore, auto je super za te novce, nas ima i saltanje na volanu pa se moze i to iskoristit...

 

potrosnja je 7 litara prosjek u prvih 1000km, malo vise otvorene nego gradske

 

ako te sto zanima pitaj, meni je super autic

Link to comment
Share on other sites

Tnx na infu.

Znam da nakon DSG-a i ZF8 kaj sam voziko, ovo neće bit tak dobro..

Idem slijedeći vikend probat vitaru automatic, jer nigdje nemaju S-crossa sa automatikom, ali motor/mjenjač su isti...makar bi i dalje htio probat na bar dan.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam malo vozio s-crossa 1.0 buster automatic. Mogu ti rec da fino auto ide i salta. Nisam puno vozio od filip jakova do zadra. Frendica je vozila od zg do tu pa nisam imo neki osjecaj. Naravno da mi naspram mog koji ima vise konja bolje poteze al za 115 konja mi se cini sasvim ok. Ovaj 1.4 bi trebo bit bolji pretpostavljam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...