Jump to content

Iskustva s gumama GY F1 Asymetric


Recommended Posts

Ja sam ih imao na 156 225/40/18 guma je bila fakat super,sad ih imam na A4 225/45/17 isto sam super zadovoljan.

Inace 2007 ti je bio u evo magazinu test sa staze u njemackoj,testirano na gti-u guma je pobjedila na testu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih imao na 156 225/40/18 guma je bila fakat super,sad ih imam na A4 225/45/17 isto sam super zadovoljan.

Inace 2007 ti je bio u evo magazinu test sa staze u njemackoj,testirano na gti-u guma je pobjedila na testu

 

2007? Ja mislio da je to nešt novo izašlo... :drink:

Link to comment
Share on other sites

Ja ih imam na svom autu. Stvarno dobra guma i strasno dobro drzi cestu.

Zahtjeva pocetno zagrijavanje jer je prvih par km tvrda i "lupa" ali kad se zagrije ni glatki asfalt joj nije problem. Jedina mana,brzo se trosi i kod hladnog vremena je malo nervozna.

Link to comment
Share on other sites

Izvrsna cestovna guma, nema greške. Isprobao na Imprezi. Za stazu nije, premekana, ako misliš na Grobnik.

Edit: Vidim po autima da ti Grobnik nije u igri (vjerojatno). Dakle, provjereno dobra.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih imao na 156 225/40/18 guma je bila fakat super,sad ih imam na A4 225/45/17 isto sam super zadovoljan.

Inace 2007 ti je bio u evo magazinu test sa staze u njemackoj,testirano na gti-u guma je pobjedila na testu

 

 

kolko si ih platio i gdje?

 

ja kupujem gume pa me zanima....

Link to comment
Share on other sites

na alfi sam nakon nekih 12 tisuća prebacivao prednje-zadnje....al nemoj to uzimat kao neko mjerilo,ja nikad nisam ni na jednom autu,nijednu gumu vozio naprijed duže od 15 tkm

 

sad na a4 imaju nekih 8-10 tkm...i još su ko nove...možda sam se malo primirio

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...