Jump to content

Dunlop gume ljetne


riceburner

Recommended Posts

9 minutes ago, _DEX_ said:

Brisi, sad vidim da nije isti model guma. :doh1:

 

Samo me zanima, ako dobijes racun i sve uredno po PS-u, kakve veze ima nacin placanja?

 

ima jer sam na vise mjesta vidio da istaknute cijene vrede samo za placanje cashom... cijene na kreditne kartice su veće...

bio sam s frendicom u subotu u sloveniji kod njih je guma za placanja karticom 60 eur kom :doh1:

Link to comment
Share on other sites

Ako prodavač nema pos aparat, gubi klijente, a pos aparat kosta, pa onda on svoj "gubitak" nadoknadjuje s tih cca 5%... ali inace bi cijena prema ugovoru, s konkretnom Amex-om, trebala biti ista kao i za cash.... a cash direktan i cash direkt s kartice opet nije isto, jer je transkacija i opet ti naplati kao da plaćaš kreditnom karticom...

Link to comment
Share on other sites

Cijenu istu za keš i kartice si može dozvoliti jedino onaj tko dere cifru pa mu ostane prostora za proviziju...ili onaj tko stvarno radi brdo prometa pa valjda složi bolji deal s kartičarima.

Ovako za gume ili stvari preko Exfreeridera itd koji ionako uzmu minimalnu maržu - logično je da je cifra samo za keš takva kakva je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, riceburner said:

 

ima jer sam na vise mjesta vidio da istaknute cijene vrede samo za placanje cashom... cijene na kreditne kartice su veće...

bio sam s frendicom u subotu u sloveniji kod njih je guma za placanja karticom 60 eur kom :doh1:

 

Pa zato bas se isplati placati kesom. Platis manje i bok. Racun imas u bilokojem slucaju i boli te pipa.

 

Sto se cijene tice kolko vidim 48 eura je komad.

 

https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/hr/auto-gume/dunlop-185-60-r14-blueresponse-82h-14860588

 

Ako je karticom 60 eura moras biti lud placati karticom.

 

 

I kolko znam mall.hr ima istu cijenu za kes i kartice. e-kupi dize cijenu kad se placa karticom.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _DEX_ said:

 

Pa zato bas se isplati placati kesom. Platis manje i bok. Racun imas u bilokojem slucaju i boli te pipa.

I kolko znam mall.hr ima istu cijenu za kes i kartice. e-kupi dize cijenu kad se placa karticom.

 

te kaj si linkao su stari dot, bili smo tamo...

friske su 62 eur i dali bi popust na 60 eur za karticu...

Link to comment
Share on other sites

Just now, riceburner said:

tak sam joj i mislio reci, nek to naruci dok je jos akcija, taman u kvartu moze preuzet i gotovo :)

 

Da, obavezno nek si sama ode po njih (pretpostavljam Zagrebacka, tamo i ja podizem) jer ove iz Overseasa nece tako brzo docekat ili ce nesto zajebat :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni jucer dosle Rainsport3 s mall.hr doma, DOT 0919 - jos su tople. Od cijene, preko usluge, svaka preporuka.

 

Jos sam trazio i povrat novaca za dostavu jer su kasnili jedan dan, i uplatili su mi trosak dostave (25 kn) ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...