Jump to content

nitro pitanje?


Recommended Posts

eh sad jedno pitanje...

 

ako slozim nitro preko unichipa, znaci da si dodaje goriva koliko mu je potrebno, zraka, svega, bla bla..

i ako znam koje su granice odredjenih dijelova sto se povecanja snage tice.. koliki su realni dobici snage..

 

recimo puca shot od 100ks, koliko bi to realno bilo povecanje snage, tj opterecenje motora?

 

konkretno.. bubam bezveze.. imam 150ks, pucam 100ks, a klipovi, klipnjace, brtva.. sve drzi do 300ks.. jel moze biti sta motoru or not? kak se to uopce gleda?

 

JEL IMA TKO NITRO FAQ?! :D

Link to comment
Share on other sites

lol, odi na http://www.hraweb.com imas kolegu nittija koji je napisa ne postova i postova nego knjigu

 

dakle,

mislim da bubinju odgovorim na pitanje

 

saxo 1.4 75ks 75ks nitro šat, 150 000km, i boca toliko da je frajer valjda prestao brojit na 500 :D

 

dakle puuuuno ovisi i o onom ko ti slaze nitro ako ti ga slozi da nemos zaklat motor onda mozes stiskat kolko hoces

Link to comment
Share on other sites

Samo rokaj. Ako se slozi kako treba i ako pucas kako treba nema zime.

 

Shot ti dosta ovisi o temperaturi tj pritisku u boci. Kad je kako treba auto ce letit (koliko shot skoro pa toliko konja), a padom pritiska drasticno padaju i "konji"

Link to comment
Share on other sites

Punjenje boce ti je sad 8 eura + pdv po kili ako ne pune ništa jer cijeli sistem mora otvarat za jednu bocu pošto po zimi i ne pune baš za bolnice a ako dodeš kad pune onda ti je u pola manje! Ako stavljaš nitro riskiraj još koju kunu pa odi negdje na valjke gdje će ti netko ko zna složit odgovarajuču smjesu i tad si siguran,ja sam već potrošio 50 boca na svom i ništa s tim da sam to štelo "od oka" i nemoj više od 75 ks jer do te granice trpi sve a poslije ti je upitno!! Jako bitna stvar kod nitra,najviše pazi da ti auto ne ode u blokadu jer jako mali broj motora to preživi!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...