Jump to content

zvučnici Golf Funf 5


Mexx

Recommended Posts

pozdrav drugari...ja bi se igra malo sa zvucnicima jer nisam bas najzadovoljniji sa serijskima...

sada serijski imam 6 u prednjim vratima...

visoke,srednje i niske ....zanimaju me dimenzije,trebam li adaptere za neke ne oem....

natrag u bokovima nemam zvucnike,znate li mozda koji idu tamo i postoji li serijska inatslacija ili moram vuć zice....

nebi spaja na pojacalo nego cisto onako na radio,samo da svira bolej od serijskih zvucnika...

preporuke za iste zvucnike,izdvojio bih mozda 1500 kn...za prednje i zadnje ...ako se sta moze slozit.

Link to comment
Share on other sites

mexx evo ti stranica ... http://www.pioneer.eu/eur/products/car_accessories/VW/Golf_V_5-door/10_2003/index.html

 

za tu cijenu neznam sta mozes kupit a da ti je bolje od serijskh.....

za malo vise novaca mozes nabavit infinity kappa seriju koja moze svirat odlicno bez pojacala jer ima veliku osjetljivost a mozes ih uvijek spojit i na pojacalo ako bas zelis....

pogledaj u oglase na CICE forumu

Edited by galeb_st
krivi link
Link to comment
Share on other sites

mexx evo ti stranica ... http://www.pioneer.eu/eur/products/car_accessories/VW/Golf_IV_5-door/10_1997/index.html

 

za tu cijenu neznam sta mozes kupit a da ti je bolje od serijskh.....

za malo vise novaca mozes nabavit infinity kappa seriju koja moze svirat odlicno bez pojacala jer ima veliku osjetljivost a mozes ih uvijek spojit i na pojacalo ako bas zelis....

pogledaj u oglase na CICE forumu

na ovom linku piše GOLF 4 FIVE DOOR....loool prati me taj golf :D

aj andi mi GOLF V 3 DOOR

Link to comment
Share on other sites

ako misliš ostavit samo na kaziću bez pojačala ostavi ove :thumbsup: meni isto svira lošije na multimediji nego na serijskom kaziću, yebiga tak su projektirani valjda da rade dobro na serijali a na bilo čem drugom banana

Link to comment
Share on other sites

ja sam nabavio za mk4 neki kenwood kit,bilo je na akciji..dobio 4 tweetera i 4 zvučnika(16 cm mislim) ...pošto imam i iza zvučnike...svira prejebeno i svi me pitaju kakvo imam pojačalo...

mislim da je sve skupa bilo oko 2500 kuna...

kenwood radi zvučnike za dosta modela auta koji idu na mjesta originalnih a sviraju neusporedivo bolje....potraži kod kenwooda..

Link to comment
Share on other sites

ako ne misliš spajati amp, ne čačkaj...rađe dampiraj panele, tu ponešto možeš popraviti stvar

 

dampiranjem cemu samo jos prije krepat ovi orginalni, sviraju bolje poslje dampiranja, malo ih nasarafis i onda prdnu u rosu :rofl:

 

mexx: http://dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_61 ovo je oko 2k kn. normalna 10tka iz sistema koji glumi mid ti nece stat bez panela. kupi ovo i neko pojacalo 2x100 rms-a i svirat ce sasvim ok. ak ne mislis stavljat pojacalo, nemoj nista dirat IMHO. jer neki slabiji 2way sistem HU jos i moze gurat kolko tolko, ali 3way - no way

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...