Jump to content

Formula 1 2024


Gabre

Recommended Posts

nova sezona i novi topic, ajmoooo 

novost koja je odzvonila je potpisivanje Hamiltona za Ferrari.  

Za sve ostalo se nadam da nece biti dominacije jednog tima, jer ono proslu sezonu je bilo tragikomcino.

 

novi raspored, 24 rekordne utrke ove sezone.

F1-2024-Calendar-16x9-1-1024x576-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

haha, jel tko prati ovu trakavicu oko Josa verstapena i situacije u Red Bullu   😁 

 

 

izgleda da je upravo Jos pustio u javnost poruke, jer, pazi sad, on je jebavao tu asistenticu s kojom se Horner dopisivao 😁 
 

Link to comment
Share on other sites

haha, jel tko prati ovu trakavicu oko Josa verstapena i situacije u Red Bullu    
 
 
izgleda da je upravo Jos pustio u javnost poruke, jer, pazi sad, on je jebavao tu asistenticu s kojom se Horner dopisivao  
 
Evo krenula je 2 utrka sezone. e5a878ad660ad0658af7eafa606ba94a.jpg

Poslano s mobitela koristeci Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

RB ne napravi clean sweep ovu sezonu, sve ce biti uspjeh. Lani su bili tako blizu.

ako F1 managment nesto na napravi po tom pitanju, pocet ce masovno gubit gledatelje. Meni je doslo danas da ugasim a ja trke nisam propustio 10 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

haha, jel tko prati ovu trakavicu oko Josa verstapena i situacije u Red Bullu    
 
 
izgleda da je upravo Jos pustio u javnost poruke, jer, pazi sad, on je jebavao tu asistenticu s kojom se Horner dopisivao  
 
Mislim da se montiraju procesi da se RB konačno minira iznutra. Max u mecu, Adrian u Ferrari, tata zadovoljan..
Nisam upoznao nekoga tko navija za Redbull kao momčad, tako da vjerujem da je win win situacija za sve da ih se smjesti u sredinu poretka.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2024 at 6:44 AM, MatijaSB said:

Mislim da se montiraju procesi da se RB konačno minira iznutra. Max u mecu, Adrian u Ferrari, tata zadovoljan..
Nisam upoznao nekoga tko navija za Redbull kao momčad, tako da vjerujem da je win win situacija za sve da ih se smjesti u sredinu poretka.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
 

 

i meni se cini da se nesto muti, a ako kroz naredne 2-3 trke stvarno nitko ne pokaze nikakav napredak, ne vidim kako ce gledanost opstati. pogotovo kod Amera, a to im je sada ciljano trziste  i bio je veliki skok u popularnosti.

poredak je ono:
Red Bull


Ferrari

Merc,Mclaren,Aston




Svi ostali van bodova.
S tim da je Haas izgleda rijesio problem zderanja guma, i da su trenutno 6-a momcad na gridu.
 

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2024 at 4:44 AM, MatijaSB said:

Mislim da se montiraju procesi da se RB konačno minira iznutra. Max u mecu, Adrian u Ferrari, tata zadovoljan..
Nisam upoznao nekoga tko navija za Redbull kao momčad, tako da vjerujem da je win win situacija za sve da ih se smjesti u sredinu poretka.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
 

 

 

Da Max Josu da pedalu to bi mu bila najveca pobjeda karijere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kegalj said:

 

 

Da Max Josu da pedalu to bi mu bila najveca pobjeda karijere.

 

svi se sjecamo kako je Hamilton morao potjerat svog staroga iz svoje karijere
 

vrlo slicna prica je max i Jos

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...