Jump to content

Opruge+amort. vs Gewinde


Recommended Posts

Dakle danas se huzek i ja porječkali oko gore navedene teme..

 

Situacija je slijedeća, konkretno za e36 (BMW al nebitno samo da se ima cijena okvirna).

 

Na raspolaganju je 7000kn namijenjenih za amortizere+opruge ili gewinde.

 

Taj iznos, 7k kn, je entry level za gewinde kao npr D2 (znači ne baš od nekog prerenomiranog proizvođača, iako nije niti najlošije).

 

Za taj isti iznos se može složit nešto kao Bilstein B8 amortizeri + H&R opruge.

 

Ja tvrdim da je bolje uzet ove amortizere (o oprugama ne moramo previše) ukoliko nemaš potrebu svakodnevno prčat po visini i namiještat si par mm gore/dolje, jer je amortizer definitivno kvalitetniji od entry-level amortizera u gewindama koji je (po meni) ubiti lošiji amortizer samo što ima mogućnost štelanja visine.

Također svjestan sam da je kombinacija amort i opr. kod gewindi "pogođena" , a da se sa B8 + H&R (primjer što bih ja uzimao) kakti eksperimentira iako nitko od nas nije Lauda pa da će to previše utjecat.

 

Huzek kaže da je (bilokoja, odnosno entry level) gewinda bolja od B8+H&R.

 

Što vi mislite o tome svemu?

 

P.S. Daleko od toga da bi najbolje bilo imat 1500-2000€ pa uzet poštene gewinde i to je to, ali govorimo o ovim nekim "normalnim" ciframa odnosno konkretno o budžetu od približno 7000kn.

 

Pusa huzeku :cheer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Huzek nema pojma...

 

Isti proizvođać... nebitno koji... bitno je da od njega možeš kupiti posebno opruge, amortizere ili komplete opruge i amortizeri, gewinde...

 

Znaći na istoj tvrdoći istoj visini, identično drži jedno i drugo... sa gewindama kada ideš ni

že od opruge u tom slučaju dobivaš na ležanju...

Link to comment
Share on other sites

Ono što sam ja htio reci sa ovime; u nedostatku novaca za "prave" gewinde bolje je uzet poštene amortizere+opruge jer kupnjom entry-level gewinda dobiješ prosječni amortizer (koji je za K), samo što ima štelanje visine.

 

Točno - netočno?

Link to comment
Share on other sites

Pa dijelomično... jer kada spustiš auto sa tim gewindama 6cm... bolje će ležati nego sa najboljim oprugama na svijetu 3cm...

 

dijelomično zato, jer u cijeloj priči drže vodu amortizeri... ali opet visina auta je jako bitna...

Edited by dcrnic
Link to comment
Share on other sites

e36 323i coupe 97.g

 

Pa to ti hoću reć, uzeo bih B8 koji podnosi dosta spuštanja (tvrđi od B6) i opizdio H&R da legne malo više nego sada (a -30 je i naprijed i iza) i to je to!

 

Ajd bumo mi na PM konkretno o gewindama za moj auto, mene zanima dal' je bolje (opet ponavljam u nedostatku love za konkretne gewinde) uzet npr B8 + H&R ili entry-level D2 gewinde?

Link to comment
Share on other sites

Polovica auta koji se voze na gewindama leži lošije nego s dobrom kombinacijom amortizera i opruge...zato jer ih vlasnici zakucavaju u pod i to onda ne služi ničemu osim tome - da je nisko. Jer auto ubijen u pod može držati dobro samo i isključivo na savršeno ravnoj i širokoj pisti...na HR cesti ne.

 

Inače...gewinde glase kao udobnije i ugodnije za voziti po gradu, ono, auto leži odlično ako se dobro podesi a opet auto na rupama ili tračnicama ne izbija i ne lupa i čestu suputnici uopće nemaju pojma kakav je ovjes na vozilu. Dok primjerice, kombinacija Eibacha i Bilsteina je ubitačna po gradu na većini manjih auta...ono, ako nije mrcina od tone ipo pa da klizi.

 

Inače, pročitao na par stranih foruma...za road use radije Koni...za stazu radije Bilstein. Konijevo štelanje (na Koni sport) je štelanje rebounda...povrata amortizera...a kod Bilsteina ide na bound...udarac. Nama to izgleda slično i dobiješ u autu sličan feeling iako je princip drukčiji.

 

I za kraj...za istu lovu dobiješ prosječan set gewindi...i vrhunski set amortizera i opruga. Ako ništa drugo, trajat će dulje, bar bi trebalo. Gewinde znaju dobiti luft i propišati puno prije od dobrog amortizera.

Link to comment
Share on other sites

Mladen hvala na odgovoru, tako nešto sam i ja mislio (s tim da nisam znao koje proizvođače preporučuju za što).

 

Al moje govno ima sa plinom, 1/3 benzina, bass itd 1450kg. Još ja + koji putnik i onda je to već "mrcina" od tonu i pol'..

 

No opet ne bih htio konretno o mom autu nego općenito, znači bolje je ipak uzet "vrhunski" set amort+opr nego osrednje gewinde?

Link to comment
Share on other sites

...ako se nećeš igrati i dizati/spuštati auto nego znaš šta želiš i na koju visinu ciljaš onda uzmi fiksni set...amortizere i opruge...ali naravno, amortizere sa štelanjem "tvrdoće" pa da te doslovno ne ubija tijekom radnog tjedna kad se vučeš po gradu i ne ganjaš previše. Za svoj auto naprimjer bi to uzeo...jer gewinde bih ionako naštelio jednom i to je to.

 

Gewinda će ti biti malo ugodnija po gradu i možeš štelati šta hoćeš...ali ćeš platiti više...a šta se tiče performansi u zavojima i to, ako su isto podešeni onda će se isto ili slično i ponašati. Neki modeli gewindi imaju i onu malu oprugu koja se stisne kad auto spustiš s dizalice...pa u vožnji zna ostaviti dojam kao da "pliva" na većim neravninama...jer se pomoću te opruge produlji hod ovjesa i auto ne skakuće na neravninama nego malo zapliva. Nekima neugodan osjećaj ali nema nikakve opasnosti nit slično.

 

Nemam gewinde na autu, nisam ih nikad imao...ali moram sebi mjenjati ovjes na autu i bila je dilema...pa sam se malo raspitao kod ljudi koji su imali ili imaju i koje smatram relevantnim po tom pitanju...tako da ne mislite da bzvz pametujem i peezdim napamet a nikad nisam imao gejvindu na autu.

Link to comment
Share on other sites

sican se da je netko jednon napisa da je prosjecna gewinda bolja od bilo kakvog seta amortizera i opruga jer je kao na gewindama amortizer radjen bas za TU oprugu tj. opruga bas za TAJ amortizer....

 

koliko u tome ima istine, i mene zanima :)

Edited by alessio
Link to comment
Share on other sites

sican se da je netko jednon napisa da je prosjecna gewinda bolja od bilo kakvog seta amortizera i opruga jer je kao na gewindama amortizer radjen bas za TU oprugu tj. opruga bas za TAJ amortizer....

 

koliko u tome ima istine, i mene zanima :)

 

...imaš i kompletnih setova di je amortizer rađen baš za tu oprugu...i tako se i prodaje. Samo uzmi u obzir da je puuuno veće radno područje koje mora zadovoljit amortizer u gewinde setu nego onaj koji je za fiksnu varijantu...

 

Sve je to kako kome paše i šta kome treba. Ja još nisam čuo da je netko nezadovoljan naprimjer s Eibach sportline/Koni sport kombinacijom...ili onim Bilstein setom di ide štelajući amortizer i opruga fiksna.

Link to comment
Share on other sites

Baš to kao što si rekao, "gewinde bih ionako naštelao samo jednom i to je to.."

 

A što je sa onim da se sa entry-level gewindama dobije "loš" amortizer koji ima štelanje tvrdoće.. To je meni utuvio jedan dečko koji imho ima dosta iskustva oko svega toga. A amortizer je taj koji upija neravnine po cesti, a ne "prvi udar", i kao takav važniji za ležanje -> bolje imat kvalitetniji bez štelanja visine, nego lošiji sa štelanjem.

Link to comment
Share on other sites

Mladen hvala na odgovoru, tako nešto sam i ja mislio (s tim da nisam znao koje proizvođače preporučuju za što).

 

 

Mladen ima jedan primjer iz prve ruke,Maminja koji ima tvornički bilstein amortizere i još 3,5cm niži auto u odnosu na serijski i stavio je KW var3 i auto ima neusporedivo bolje držanje i udobniji je,a koštale su ga 8500kn s PDVom,ista stvar je i kod Baleva bila.

Ne može amortizer i opruga ići ni blizu dobre gewinde:no2:

Link to comment
Share on other sites

Mladen ima jedan primjer iz prve ruke,Maminja koji ima tvornički bilstein amortizere i još 3,5cm niži auto u odnosu na serijski i stavio je KW var3 i auto ima neusporedivo bolje držanje i udobniji je,a koštale su ga 8500kn s PDVom,ista stvar je i kod Baleva bila.

Ne može amortizer i opruga ići ni blizu dobre gewinde:no2:

 

Koliko god Clio R27 bio ekstremniji od obične 197-ice...ipak je cestovni auto i prodaje se kupcu koji ne želi pretvrd i neudoban auto i taj ovjes nije podešavajući nego je složen u tvornici da zadovolji širi krug ljudi. I taj ovjes koji taj auto ima u seriji je mekše i drukčije podešen nego ovaj KW var.3 koji je kasnije kupio...a siguran sam i da je sad auto niži nego je bio. To je prednost aftermarket dijelova...da si podesiš auto onako kako tebi paše.

 

Dakle...niže podešen setup s KW-om, manje se naginje...trebalo bi bolje držati. Kladim se i siguran sam da bi se auto isto ili slično vozio s dobrom kombinacijom opruga i amortizera...u istom cijenovnom rangu.

Link to comment
Share on other sites

Gewinde je najbolje uzeti kada ti auto lijepo ne legne. Meni je trenutačno na KYB amort. i Sparco oprugama, ali zadnji kraj mi je pre,previsok i lijeka nema nego uzeti gewinde i spustit ga kako treba, ali da ne gubi na performansama.

Kao što kažu, ako je riječ o istoj visini bolje uzeti provjereno dobro zbog duljeg trajanja iako o D2 čujem samo najbolje:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ostaje nam samo to pitanje udobnosti...po lošim gradskim prometnicama ako je auto spušten u nekim normalnim granicama, ne zakucan. Gewinda je tu ugodnija...i mislim da je baš Mislav (C-mod) pričao kako se super ponaša 156-ica s D2 gewindama...ono, leži dobro a ne ubija ljude unutra.

Link to comment
Share on other sites

čisto sumnjam da će te zamarati možda moje stanje jer nije klasa o kojoj se ovdje govori, bilstein amortizeri i eibach opruge -4cm, auto nije pao koliko sam htio i bio je tvrd, držanje li-la

 

sad su FK gewinde(ne najveći šrot baš) na nekih -8cm i auto mi je udobniji nego na -4 s oprugama al puno bolje držanje

 

 

to sve pričam za Golf 3

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...