Jump to content

Opruge+amort. vs Gewinde


Recommended Posts

Bilstein B8 set (opruga+amortiz, -2cm niže od serijskog ovjesa), već sam rekao na Cliu 2, je nenormalno dobra kombinacija. Kako to upija rupe, nenormalno, bolje od serijskog ovjesa bilo kojeg, nema lupanja, nema udaranja u graničnik, ništa. A na otvorenom kao na tračnicama.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

...kome je do izgleda ima one V-maxx gewinde za 300-400 eura...samo štelanje visine...

 

Tko hoće performanse nema šta gledati dalje od KW, Leda, H&R, Eibach, Weitec, Koni...ili sad ovaj D2 koji je kratko kod nas na tržištu da bi mogli znati kakva će biti situacija nakon godine-dvije...ali zasad ne znam da je netko nezadovoljan...dapače, eno Mikka svaki track day je*e svima sve po spisku na tajvanskim D2 gewindama.

 

A kome je do voznje ce kupit M3 a ne 320 ili 325i jelda?:)

 

imam v-max, prije toga sam imao eibach sportline i original amortizere malo uredjene, i puuuuuuno sam zadovoljniji na gewindama. Auto se da spustit vise(zato sam ih i uzeo), na zimskim dignem kolko mi treba(10-15min posla) udobniji je nego s prijasnjim setupom, ljepse se vozi. U zavaoju nema naginjanja i bjezanja i sl sranja. E sad ako cemo o onome, kolko kosta tolko i vrijedi...:) Svatko ima svoje misljenje:):thumbsup:

 

Ako imas para, udaraj po bilsteinu ili sl, ako nemas...kupi neke jeftinije gewinde...

Link to comment
Share on other sites

bas to, ovaj topic je besmislen, mozemo pokrenut topic o tome kaj kupit sa 5 kuna u pekari. svak ima svoje misljenje i svakom je nes drugo bitno. a opet neko bu kupio krafnu za 3 kn a neko s više love burek za 10 jel

Link to comment
Share on other sites

Meni je auto hebeno udoban (za sportski ovjes govorim) na koniju (amortizeri i opruge -35,također koni) + guma profil 40... 205/40R17... I ne znam zbog čega bi gewinda recimo isto koni na istom autu istoj tvrdoći i visini bila udobnija... :lol:

Link to comment
Share on other sites

evo od mene jedno pitanje.

 

 

Koliko vas ima gewinde i koliko često drkate po visini i tvrdoći?

 

Koliko vas ima štelajuće amortizere i koliko često ih skidate dole s auta da bi naštelali tvrdoću?

 

 

 

 

Kaj nije najbolje imat odličan fiksni ovjes od vrhunskog proizvođača i imat za zimski setup ako vam se već drka original amortizere i opruge koje ste imali prije kupovine ičega.....

 

A ista ti stvar skinuo amortizer da ga naštelaš ili skinuo amortizer i stavio drugi gore.

 

 

Usput čuo sam da se gewinde znaju zapeć, da se navoji znaju pohabat, pa od njih više nemaš ništa...

Link to comment
Share on other sites

Koliko vas ima štelajuće amortizere i koliko često ih skidate dole s auta da bi naštelali tvrdoću?...

 

Na nekim autima se mora skidati, a na nekima ne... Na mom se ne skida... i jednom kada sam poštelao tako mi stoji već zadanjih 5-6godina...

 

 

Usput čuo sam da se gewinde znaju zapeć, da se navoji znaju pohabat, pa od njih više nemaš ništa...

 

To možda ove no name ili ti name kako ti srce želi... naručiš kod kineza kontejner robe i zove se kako god želiš... :rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Na nekim autima se mora skidati, a na nekima ne... Na mom se ne skida... i jednom kada sam poštelao tako mi stoji već zadanjih 5-6godina...

 

 

Prvo ti imaš opela tako da bi te molio da ga ne dovodiš u isti kontekst kao i auto:P

 

A drugo potvrdio si moju tvrdnju.

Sve je onako kako je.

I nije li bilo lakše naći ovjes koji je fiksan za manje love i stavit gore, ili za tu lovu uzet kvalitetniji neštelajući ovjes...

 

 

 

To možda ove no name ili ti name kako ti srce želi... naručiš kod kineza kontejner robe i zove se kako god želiš... :rofl::rofl::rofl:

 

A to vjerojatno da.

Ali opet držim se ja fiksnih opruga i amortitzera ili štelajućih konija.

 

Kada dođe vrijeme i auto za to :D

zasad na serijali :D

Link to comment
Share on other sites

evo od mene jedno pitanje.

 

 

Koliko vas ima gewinde i koliko često drkate po visini i tvrdoći?

 

Koliko vas ima štelajuće amortizere i koliko često ih skidate dole s auta da bi naštelali tvrdoću?

 

 

 

 

Kaj nije najbolje imat odličan fiksni ovjes od vrhunskog proizvođača i imat za zimski setup ako vam se već drka original amortizere i opruge koje ste imali prije kupovine ičega.....

 

A ista ti stvar skinuo amortizer da ga naštelaš ili skinuo amortizer i stavio drugi gore.

 

 

Usput čuo sam da se gewinde znaju zapeć, da se navoji znaju pohabat, pa od njih više nemaš ništa...

 

kad jednom slozis to je to. nema vise drkanja. dizes samo po zimi zbog zimskih guma da nebude zabijen u pod ako su gume manje ili ako meces distance pa onda treba poradit na visini ili nizini to je to.

 

gewindu netreba skidat da se tvrdoca podesava

 

zapeku samo ako ih ne cistis i odrzavas s vremena na vrijeme

Link to comment
Share on other sites

Ovisi kako kod kojeg proizvođača... i kako kod kojeg automobila...

 

Ja sam rekao za svoj primjer auta ali da, kod nekih nemozes pogotovo zadnje stelati bez skidanja nekih dijelova..

 

@mateus - a gle ako peres 2-3 puta tjedno auto racunam da ces i njih koliko toliko oprati. Naravno da ima smisla jednom godisnje ih pocistiti temeljitije

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Davno sam ja na starom Hrawebu postavio isto pitanje i razvila se diskusija od 800 stranica...

 

Uglavnom, moje osobno mišljenje da 90% ljudi koji imaju gewinde, ne trebaju ih imati i da su im dovoljni samo federi (čak i bez amortizera). A nikako ne mogu razumjeti stavljanje gewindi od 1k€ na auto koji vrijedi 2k€... gušti su gušti, razumijem, ali opet... :D

Link to comment
Share on other sites

ja isto imam eibach opruge i original amortizere, i koma je, lupa na rupama i amortizeri na brzinu otisli, mislim da je to najgora moguca kombinacija... bio bi zadovoljan s nekakvim setom za spustanje jer ne bi zasarafio auto vjerojatno u pod jer bi odbio karter ili branik...

i da mogu birati bolje bi uzeo recimo bilstein se nego nekakve entry level gewinde

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao Eibach opruge na serijala amortizerima i sve je bilo odlicno u tih 15 ak tisuca kolko se vozio.

 

Nit je lupao, nit se ista culo, a drzao je osjetno bolje.

 

Vjerojatno ima nesto i do samih amortizera i od auta do auta.

Link to comment
Share on other sites

A nikako ne mogu razumjeti stavljanje gewindi od 1k€ na auto koji vrijedi 2k€... gušti su gušti, razumijem, ali opet... :D

 

isto ovo i mene muci...auto ne vrijedi preko 4,5k eura, a tak bi mi super dosle gewinde od 1k eura i lakiranje od jos 1k eura

 

no ne isplati se pa ono...vozim se ovako

Link to comment
Share on other sites

Davno sam ja na starom Hrawebu postavio isto pitanje i razvila se diskusija od 800 stranica...

 

Uglavnom, moje osobno mišljenje da 90% ljudi koji imaju gewinde, ne trebaju ih imati i da su im dovoljni samo federi (čak i bez amortizera). A nikako ne mogu razumjeti stavljanje gewindi od 1k€ na auto koji vrijedi 2k€... gušti su gušti, razumijem, ali opet... :D

 

To su gušti:P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...