Jump to content

izvlacenje nikotinskog smrada


Recommended Posts

sta je najefikasnije za izvlacenje natalozenog nikotina iz tapecirunga?

 

uzeo sam auto u kojem je podosta puseno, i zavukao se smrad cigara.

poglavito, kako ocistiti krovni tapecirung, ali da se isti kasnije ne odlijepi?

 

i da se smrad izvuce iz tapecirunga, a ne samo da se prikrije.

Link to comment
Share on other sites

Nema brzog rješenja. Ja sam kupio auto u koji je vozio pušač (Megane I) i jedno 5 puta je namakan kompletan tapecirung i sjedala pjenom od Vanisha i specijalnom pjenom za interijer...i jedan put je bio u praoni na kemijskom...ali nakon šta bi auto stajao cijeli dan zatvorenih prozora ja bih čuo smrad...vjerojatno iz krovnog tapecirunga koji nisam smio puno namakati i prati već je samo jednom pran pjenom i usisana je izolacija s gornje strane. Pred kraj (prije nego sam ga prodao) se to počelo manje čuti...čak se nekad nije ni čulo...al ono, treba vremena...i peri...peri...peri...svaki tjedan komplet interijer.

 

Edit: meni je dovoljan razlog da ne kupim auto ako ga je vozio pušač...jednostvno mi smrdi sve unutra ma koliko auto bio dobar, brz, ovakav ili onakav. Smrdi i amen. Ubuduće ili novi ili rabljeni koji ne smrdi ko pepeljara.

Edited by Coupe VD
Link to comment
Share on other sites

za krovni tapecirung se slazem....

ja svog prao i oprao krpicom i nekim sredstvom....i z auzvrat dobio perfektno cist krov i odljepljenu tkaninu nakon x mjeseci :doh:

za smrad ne znam nista....u krokodilu nikad nije upotrijebljavana nijedna pepeljara :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam to kada je tip ljetos ostavio ribu cijeli dan u bunkeru od Reng Rovera. Vjerujte mi da nakon toga nije više bilo smrada.

 

 

Probaj pa mi reci

 

ma nisam ja to osporavao, nego netko gore ne shvaca inverziju u recenici pa sam se potrudio objasnit funkcijama rijeci u recenici :lol:

Link to comment
Share on other sites

Točno, probaj sa mlijekom. Ostavi otvoreno mlijeko u frižideru sa ribom. Ujutro piješ mlijeko sa mirisom ribe :D

 

ovo je istina

 

znam kad mlijeko navuče na sebe miris čajne salame, niti ti salama ne treba, piješ mlijeko i kruh i eto ti sendvič :)

Link to comment
Share on other sites

svakako da bi trebalo kemijsko čišćenje...

 

ali probaj staviti mlijeko u čim šire padele/lonce/posude na nekoliko mjesta u autu...smrad će mlijeko povući na sebe...

 

zajebavas ili?

 

mislim,prvi put cujem za to pa pitam..

Link to comment
Share on other sites

ne, covjek ima autopraonu, a kad ne radi podjebava ljude s glupim idejama po forumima....

sigurno to nije rekao bezveze, i ako se ista stvar radi u frizideru da ubije mirise, onda valjda i u autima isto djeluje...

Link to comment
Share on other sites

jel to zaozbiljno ovo s mlijekom?

pa stavit cu 2-3 tepsija od stednjaka u auto i napunit s mlijekom:naughty::naughty::naughty:

Ma zahebi mlijeko, polegneš odmah kravu u auto da ubrzaš proces :jelen: (kad nema krave u smiles-ima onda moram jelena stavit)

 

Nisam znao za ovu foru, svaka čast Rajmond :thumbsup:

Pušač sam, ali nikada nisam zapalio cigaretu u autu niti namjeravam, dosta mi je kad ostavim jaknu iz birca pa nakon nje osjetiš miris dima, a kamoli da još pušim unutra...

Link to comment
Share on other sites

.....ja imam cca 15 Wunderbaum borića na retrovizoru svog kadetta c,a ništa manje ni u sciroccu...ubija sve živo pa čak i malo osijetljivije ljude....a i kakav je to pušač kojem smeta miris dima???????

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...