Jump to content

Pranje auta bez vode


Recommended Posts

znaci natopi ti prasinu blato i ostala sranja na autu tom kemijom, i onda ti istim, ispolira auto? :lol:

 

Pa neznam jebo ga ti...zato i pitam da li je netko PROBAO prati s tim sranje i kak je ispalo. Ne zanima me teorija i nagadjanja...zanima me da li je netko to PROBAO

Link to comment
Share on other sites

nije baš bez vode nego sa litru i pol vode... to je novi eko sustav pranja, ne šteti laku, a smislio ga je neki australac i sad se to putem franšize širi svijetom poput kuge :)

 

Jesi probao prati s tim ?

Ne mislim ja blatni auto poprskat tim i onda brisat...prvo sa vodom isprat dobro pa onda kad ostane onak flekav onda sa tim sredstvom...neznam jel to ok

Link to comment
Share on other sites

nije baš bez vode nego sa litru i pol vode... to je novi eko sustav pranja, ne šteti laku, a smislio ga je neki australac i sad se to putem franšize širi svijetom poput kuge :)

 

znaci kao epidemija pticje gipe? :)

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao prati s tim ?

Ne mislim ja blatni auto poprskat tim i onda brisat...prvo sa vodom isprat dobro pa onda kad ostane onak flekav onda sa tim sredstvom...neznam jel to ok

 

hm..jel to onda poliranje il pranje? Jer ako ti auto vec operes prije toga il isperes makar, pa onda to na auto..jednostavno ne vidim poantu..:huh:

Link to comment
Share on other sites

hm..jel to onda poliranje il pranje? Jer ako ti auto vec operes prije toga il isperes makar, pa onda to na auto..jednostavno ne vidim poantu..:huh:

 

Gle, ako mi je auto blatan normalno da necu s tim prati, ali ako je samo onak od kise flekav ili jako prasnjav ili kaj ja znam, znas kak auto izgleda recimo kad se 2 tjedna vozis a ne peres ga...

Pise da auto nakon kaj se s tim sranjem prebrise izgleda kao ispoliran a kad ga perem sa sampnom ok je ali nije to to pa me zanima jel stvarno izgleda kao ispoliran kad se s tim prebrise ili je to prodavanje magle

Link to comment
Share on other sites

Gle, ako mi je auto blatan normalno da necu s tim prati, ali ako je samo onak od kise flekav ili jako prasnjav ili kaj ja znam, znas kak auto izgleda recimo kad se 2 tjedna vozis a ne peres ga...

Pise da auto nakon kaj se s tim sranjem prebrise izgleda kao ispoliran a kad ga perem sa sampnom ok je ali nije to to pa me zanima jel stvarno izgleda kao ispoliran kad se s tim prebrise ili je to prodavanje magle

 

stvarno vidio ja

Link to comment
Share on other sites

samo me zanima kaj naprave kad ih nazovem ja kojem auto većinom izgleda kao da sam vozio Camel Trophy i kažem im da dođu na parking kaj ja znam mercatora oprat mi ga...

 

Kaj nazovu me i kažu da mi je auto prezmazan za pranje ili koji k ?:rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...