Jump to content

Tapeciranje volana?


matt

Recommended Posts

Trebao bi tapecirati volan. Strusio mi se vanjski obruč i sad je bijelkasto sivi iliti ružan.

Našao sam par radiona koja tapeciraju al sve su na zagreb istoku, npr Matus-design.

 

Jel ima koji dobri, odličan tapetar u okolici Zagreb zapada ili još bolje Krapinsko zagorske županije?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja bio u matusu i cijena za volan + ručica ručne:

za kožu: 700+100kn

za skaj: 300+50kn

 

Skaj ne izgleda toliko loše koliko je očajan za držati u ruci. Znači obavezno koža, jer koža je bila serijski. Nego, jel se to čini malo/puno. Jer cijeli momo volan nije preko 1000kn...

Link to comment
Share on other sites

gosp. Marjan Jagić 098/384466

 

vrhunski majstor, doći će po volan, skinuti ga i nakon tapeciranja donijeti i namontirati isti dan kada se dogovorite s njim

 

btw. čovjek je ozbiljniji gospodin i nema pojma o nikakvim forumima, pa nema potrebe opterećivati ga nepotrebnim objašnjenjima od kuda broj itd.

Link to comment
Share on other sites

Tapecirao sam u matusu u pravu kozu 600kn me ispalo. Koza je stvarno prava i puno bolja od skaja ali nemoze se ni blizu mjeriti sa onom kozom original s kojom je volan dosao iz tvornice.

 

Jedini tj najveci prigovot matusu a i onom tapetaru kod remize gdje sam prije radio je to sto savove ne naprave ravnomjerno siroke nego svakih par centimetaraq se savovi sire ili suzavaju. katastrofalno

Link to comment
Share on other sites

Tapecirao sam u matusu u pravu kozu 600kn me ispalo. Koza je stvarno prava i puno bolja od skaja ali nemoze se ni blizu mjeriti sa onom kozom original s kojom je volan dosao iz tvornice.

 

Jedini tj najveci prigovot matusu a i onom tapetaru kod remize gdje sam prije radio je to sto savove ne naprave ravnomjerno siroke nego svakih par centimetaraq se savovi sire ili suzavaju. katastrofalno

 

Zato imas opciju za 800kn, original sav koji se radi sa drugim konce,m:thumbsup:

 

Sigurno bi se pojeo sada:lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...