Jump to content

Nano lakiranje?


alenp

Recommended Posts

u klc ima crljenica to radi, samo ovisi o danu u mjesecu, nekima radi vrhunski, meni je sfusario boju iz srebrne u sivu katastrofa, tako da nisam zadovoljan, ali znam da to radi, s time da nije jeftin, povrsina od recimo 5 sa 20 cm kosta 100 eura, onda rade cijeli element!

Link to comment
Share on other sites

Pa jle to bas do lima izgrebano.

Ako se ne varam ona praona koju ste hvalili Black Perl se bavi tim ogrebotinama

 

Pa nije bas do lima ali je do osnovne tj do nekakve crne pozadine je jedan, druga je samo malo tj bijela boja je ispod:lol:

Link to comment
Share on other sites

imas DIY variantu kako to napravit,a i znam da neki to rade..uglavnom nanosi se boja cackalicom na ogrebotinu da se zapuni, kad se osusi, izbrusi se vodobrusnim visak i ispolira. Meni tu jedan lik u Đurmancu napravio za 100kn (cca 2cm duga ogrebotina kljucem bila) i ne skuzi se uopce.

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

2 alenP cekaj kaj nemres nabavit boju origigy u renaultu i sam to rijesit sa kistom, ja imam par sitnica i idem ovih dana do Zubaka po boju i da to rijesim, cuo sam da se jako dobro mogu tak manje sitnice rjesit

 

Mozda i mogu, ali su jako male ogrebotinice a mene iritiraju a lakiranje zadnje branika mi je preko 1300 kuna jer su napljepnice 4xx kuna + PDV:lol: i boja je takva kakva je pa mi se neda riskirat..

Link to comment
Share on other sites

ok, a jel postoji neka druga varijanta osim lakiranja cijelih vrata ako su povucena sa kljucem cijelom duljinom? meni na leonu i jedna i druga zadnja vrata (crna perla), starom cijela desna strana (metalic siva ja mislim)....

Link to comment
Share on other sites

moji dečki to rade, ovisi dosta o boji kak će to ispast, nemože se napravit na svim nijansama boje, crna ispada super isprobano, za ostalo moram s njima provjerit i za cijenu i da li se može napravit

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...