Jump to content

šta učinit za dodatno spuštanje??


Recommended Posts

A na kraju ce te lupit ona stara..nisam toliko bogat da kupujem jeftino!

Isto ce ti se desit u ovom slucaju,skratit ces oprugu,skratit hod amortizera,nabijat ce ti na svakoj rupici a srce ce te bolit + alufelga(ak ju imas) na pravoj ,like in ZGB, rupetini!

Morat ces se vratit na staro u najboljem slucaju,a u najgorem mogli bi ti propisat amortizeri.. Trust me!

 

Ak nemas novaca,ne diraj ovjes..pa svaki dan se vozis u autu!

Zivcira,znam da zivcira al samo ces se zakopat dublje...:kwasny:

Link to comment
Share on other sites

frend je na puntu imal rezane opruge i auto nije ležal nikak..nabijalo je i sve...ja sam mu nabavio prek foruma malo rabljene apexove 60/40 federe...namontirali gore i preporod...

štedi lovu i u najgorem slučaju za soma kn uzmeš neke FK i šibaš ili potraži malo rabljene i montiraj njih

 

nemoj rezat oprugu jer to je banana :)

Link to comment
Share on other sites

frend je na puntu imal rezane opruge i auto nije ležal nikak..nabijalo je i sve...ja sam mu nabavio prek foruma malo rabljene apexove 60/40 federe...namontirali gore i preporod...

štedi lovu i u najgorem slučaju za soma kn uzmeš neke FK i šibaš ili potraži malo rabljene i montiraj njih

 

nemoj rezat oprugu jer to je banana :)

 

Baš to rezanjem opruge dobiti ćeš auto koji kurca ne leži a nabija kao drvena kola;)

Link to comment
Share on other sites

Puno pitanja ?? masu odgovora !!! lipo dovedi auto kod dogovorimo cijenu mene kaži visinu i dobiješ što želiš!!!!!! :thumbsup: :thumbsup:

Udaljen si samo par stotina metara :huh:

 

ma da imam kunića isti tren bi ja doša do tebe da mi to napraviš!!kad sve to napravim onda ćemo se provozat da vidiš jel to dobro!!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

operacija uspila,pacijent stabilan!!!

otiša do strike na konzultacije i odustanem od produljivanja namota te san se poigra sa sportskim oprugama,pokratija ih za krug ipo.Zasada san zadovoljan,nit nabija nit je prekrut!!

Njemu je motor prelagan tako da i uzmem opruge -60mm nebi dobija ni približno taj pad,ako ikad puknu ove opruge onda idem u tu investiciju!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Da neotvaram novi topic. Na polu imam -35 opruge od Lowteca i -15 amortizere od GTI-a.

Prednji kraj mi je OK spušten(htio bi niže ali može proći) a zadnji mi je šaka u oko i uz dupli pod, pojačalo, sub sa kutijom i rezervnim kotačem je jebeno visok. I sad bi htio neko jeftino rješenje za taj zadnji kraj spustiti!?

 

To bi tak vozio recimo 8-9 mjeseci dok skupim za gewinde

 

Evo i slike

86.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno nebi... Vozi tak kak je tih još par mjeseci i bok. Jer i ak ćeš ić kemijat, računaj kak ćeš onda poslije prodat te opruge...

 

Rađe bi dao napravit nove opruge po ovima, ali nešto kraće još (neznam di su ono ljudi radili, Jatić ili tako nešto), a cijene nisu bile visoke.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...