Jump to content

auspuh lastovcic


Kroky

Recommended Posts

Inox. auto se cuje ko avion jer nema lonaca (idem danas zadnji metnut), ali sa njihovim poslom i uslugom sam zadovoljan. bilo gotovo za sat i pol.

 

bagy: puno bolje/prije reagira na gas

Link to comment
Share on other sites

mozda vam ne bude jasno zasto mi se toliko GADI lasta, zato sto mi se ONO sto su mi napravili na alfi raspalo nakon 4 mjeseca!

 

INOX - BUAAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

 

za te pare sam mogao sam doma slozit, kao sto sam si neki dan sam napravio sve!

Link to comment
Share on other sites

i koji onda k. nisi napisao da ti to mozes slozit kad sam postavio topic? mislim, meni svejedno, ovo mi je o.k., a ak se raspadne ima garanciju, kak su mi i prosli put bez problema popravili...

Link to comment
Share on other sites

mozda vam ne bude jasno zasto mi se toliko GADI lasta, zato sto mi se ONO sto su mi napravili na alfi raspalo nakon 4 mjeseca!

 

INOX - BUAAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

 

za te pare sam mogao sam doma slozit, kao sto sam si neki dan sam napravio sve!

 

pa onda si iduci put napravi sam doma pa ces bit miran.

Tu smo svi vec shvatili da ti se Lasta gadi pa ne moras to ponavljati kroz cijeli topic ko pokvarena ploca.

Link to comment
Share on other sites

pa onda si iduci put napravi sam doma pa ces bit miran.

Tu smo svi vec shvatili da ti se Lasta gadi pa ne moras to ponavljati kroz cijeli topic ko pokvarena ploca.

 

pa napravio sam si sam, prije mjesec dana. od katalizatora do iza sve novo, nema nabora, nema prduckanja, nema nicega, samo prokleta tišina u autu

 

 

ako bi ti sutio da si kupio 3 lonca cijevi materijal i sve za 2000 kuna i da si tih 2000 kuna BACIO/ZAPALIO/PODERAO onda si car

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...