Jump to content

Metal Majic Production Company


jura93

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Koliko bi me kostala cijev od downpipea do zadnjeg lonca,i zavarit moj zadnji lonac na tu cijev :) ?

ili mozda cijena i sa izradom downpipea ako bi iso na nešto veći fi od turbine nazad. Može i na PM.

 

kako da ti ja odgovorim pa valjda moram pogledat sta treba radit da ti mogu rec cijenu

Link to comment
Share on other sites

Kolko su nekeokvirne cjene za gevinde?

 

Mene bi ovo isto zanimalo, okvirno.. :)

 

Znaci donesem ti nove amortizere i gornje casice sa stelanjem nagiba, kompletna orginalna kucista amortizera i nove opruge gewinda (ili ih narucimo skupa po tvojoj preporuci, Eibach).

 

Koliko bi okvirno ako ti sve ovo ja kupim i donesem da se onda sloze gewinde do detalja, samo par, prednjih 2 komada.

Je li to onda posao od 2000kn, 5000kn ili 7000kn sa tvoje strane? :)

Link to comment
Share on other sites

Mene bi ovo isto zanimalo, okvirno.. :)

 

Znaci donesem ti nove amortizere i gornje casice sa stelanjem nagiba, kompletna orginalna kucista amortizera i nove opruge gewinda (ili ih narucimo skupa po tvojoj preporuci, Eibach).

 

Koliko bi okvirno ako ti sve ovo ja kupim i donesem da se onda sloze gewinde do detalja, samo par, prednjih 2 komada.

Je li to onda posao od 2000kn, 5000kn ili 7000kn sa tvoje strane? :)

 

Ne derem ti ja sa cijenama ne brini vise pomognem ljudima nego naplatim naci cemo se koji dan pa cemo se dogovorit

Link to comment
Share on other sites

Ne derem ti ja sa cijenama ne brini vise pomognem ljudima nego naplatim naci cemo se koji dan pa cemo se dogovorit

 

:cheer:

Onda cu te u jesen zaposliti sa nekoliko custom-made stvari. :)

Do tada moram rijesiti prvo ugrubo stvari sa kolima ;)

 

meshin ak treba bas viska kucista da ti pasu javi, znas da imam toga zeleza doma,

 

Ako imas sta od prednjeg ovjesa od AE86 ili bar TE70/KE70 (ali samo sa 1.6 motorom, jer mi se cini da je razlicit od KE70 sa 1.3) idemo u Oro-Goro :D

Edited by meshin
Link to comment
Share on other sites

dali bi mogao i koliko bi koštalo da mi prepraviš ispušnu granu na neki način kako bi se down-pipe turba udaljio od alternatoa barem jedno 5 cm....znači da komplet turbina ode prema mjenjaču u smjeru strelice

p4090009i.jpg

p4140015.jpg

Link to comment
Share on other sites

dali bi mogao i koliko bi koštalo da mi prepraviš ispušnu granu na neki način kako bi se down-pipe turba udaljio od alternatoa barem jedno 5 cm....znači da komplet turbina ode prema mjenjaču u smjeru strelice

p4090009i.jpg

p4140015.jpg

 

dali ti je dosta da se prepravi ispusna cijev iz turbine ili bi ti kompletnu turbinu pomico za 5 cm

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na ispusnu cijev koja ide prema alternatoru da nju prepravimo

 

 

 

a to je do sad bilo fuckedup varijanta...ti si iz Gorice?da svratiš do mene kad si u prolazu..Velika Mlaka,Bertol Fiat,Alfa,Lancia servis

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...