Jump to content

prsten za centriranje felge


Recommended Posts

stavio danas druge felge na auto.promjer rupe na glavčini je 57,1 ;stavim 60,1 i ima lufta,stavim 70,1 na 57,1 i ne ulazi,a dimenzija neka između ne postoji.koji tokar u Ri mi može odraditi ta 4 prstena da mi ne trese?i koliko to dođe obično lovice?:D

Link to comment
Share on other sites

tih prstena ima za kupit u molydona, vjerojatno još na nekim mjestima... neka sića love... nebi se zezao sa pravljenjem, a i vjerojatno je skuplje...

 

Edit: sad vidjeh da je dimenzija lijeva... ali svejedno pitaj... možda imaju

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ti je to neka fordova mjera 64,nesto

ono totalno debilno

 

al mi nije jasno kako ti felga moze trest? da odes izbalansirat?

meni isto ima oko milimetar lufta iako imam te prstenove jer mi je fi na felgi72 i tu ulazi knap a na glavicni ima malo lufta, al zar nemas konusne sarafe pa da centriraju felgu?

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ti je to neka fordova mjera 64,nesto

ono totalno debilno

 

al mi nije jasno kako ti felga moze trest? da odes izbalansirat?

meni isto ima oko milimetar lufta iako imam te prstenove jer mi je fi na felgi72 i tu ulazi knap a na glavicni ima malo lufta, al zar nemas konusne sarafe pa da centriraju felgu?

 

meni je treslo da se ne moze vozit, a razlika oko 1.5mm....nevozlijvo je bilo doslovno.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ti je to neka fordova mjera 64,nesto

ono totalno debilno

 

al mi nije jasno kako ti felga moze trest? da odes izbalansirat?

meni isto ima oko milimetar lufta iako imam te prstenove jer mi je fi na felgi72 i tu ulazi knap a na glavicni ima malo lufta, al zar nemas konusne sarafe pa da centriraju felgu?

 

balansirao sam felge bokte :doh: promjer na glavčini je 57,1 to je u redu,a promjer u felzi stavim ovaj 70,1 preširok neide u felgu,a 60,1 ide ali ima lufta.a između ne postoji ,možda da ali ono ful rijetko da ima to netko na lageru...riješiti ću to tako na sat vremena do Auto Šac i oni će mi 4 nove napraviti za 200 kn,pa trap onda napraviti

Link to comment
Share on other sites

hmmm, ja imam 72.6 na 57.1 plastične od ATS-a po 20 kn/kom

 

čitat malo : promjer rupe na glavčini je 57,1 ;stavim 60,1 i ima lufta,stavim 70,1 na 57,1 i ne ulazi

 

i kako onda da mi 72.6 stane?moram to po naruđbi raditi i bok kad ih nema nigdje za kupiti ne kužim:blink:

Link to comment
Share on other sites

koji ti je promjer na felgi? ja sam imao slicni problem jer nisam mogao kupiti gotove, pa mi je stari stokario prvo metalne pa su zahrdali i ni isus krist ih nije mogao skinut, a onda mi je potokario plasticne i od onda super.

inace su mi rekli 50kn po komadu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...