Jump to content

ford autootpad??


gogo

Recommended Posts

  • 1 year later...
trebao bi za forda tranzira (kimbija) 1999 godina onaj motoric sto upravlja regulacijom puhanja toplo hladno. ako netko zna gdje bi to mogao nabviti svaki info dobro dosao.

 

RomanV je "the man" za takve stvari...

 

btw ima li on uopće motorić ili je to na sajlu?

Link to comment
Share on other sites

trebao bi za forda tranzira (kimbija) 1999 godina onaj motoric sto upravlja regulacijom puhanja toplo hladno. ako netko zna gdje bi to mogao nabviti svaki info dobro dosao.

 

'99. tranzit bi trebao imat najobičnije sajle koje otvaraju/zatvaraju klapnu (u pravilu pukne na prihvatu sajle pa se mora mijenjat cijela ta "kutija")

 

javim ti sutra dok mi dečki na otpadu provjere dal ima..

 

@gogo: reci kaj trebaš, može pm

Link to comment
Share on other sites

'99. tranzit bi trebao imat najobičnije sajle koje otvaraju/zatvaraju klapnu (u pravilu pukne na prihvatu sajle pa se mora mijenjat cijela ta "kutija")

 

javim ti sutra dok mi dečki na otpadu provjere dal ima..

 

Gle u svakom slucaju trebam tu neku kutijicu koja se mislim nalazi ispred mjenjaca u kabini. Javi ako ima nesto tako pa isprobamo.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

jady: nažalost ne... slabo imaju dijelova za aute starije od 2000.

 

pele: ak ima šperu, kupit ću ja sigurno ( provjeri) al ne vjerujem da ima jer ni jedan ford s tim motorom nije imao original šperu...

 

tak se i meni cinilo, ali me vlasnik uvjeravao da je ima. nisam provjerio, cijeli auto je otisel na odmor....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...