Jump to content

GTC 1.7cdti, frka sa turbinom, koju, zasto? hitno

Recommended Posts

prijatelju mi je nakon chipanja u "majstora" u garazi crkla turbina, kazu mu sad u ovlastenom servisu da moze reparirat staru za 3000kn, novu zamjensku za 5500+pdv i novu originalnu za 7500+pdv

moze li se naci neka custom turbina malo veca od serijske, a da opet ne zahtjeva prevelika ulaganja, IC i crijeva bi vjerojatno stavio

ili mozda stavit serijsku novu i malo je tunirat, btw koliko moze zdravo podnijet, stock je 90ks, ide li na zdravih 120 bez drugih ulaganja :huh::huh::huh:

presla je nekih 60-70tkm, sa chipom mozda koju tisucu

nema garancije, a nema potrebe da govorim o kome je rijec, jer ja nisam znao da ima neko u dub.tko to radi, tako da ne vjerujem da bi se itko mogao tamo nac

ako mi tko moze odgovorit na prvi post? :huh::huh:

Paše samo šta grana ne paše,al mislim da bi imo i malo veću turbo rupu!!!

Taj isuzuov 1.7cdti motor nema GT turboni nego,mislim da ima Mistsubishi.

Neznam kakav je to chip bio i nebi se htjeo mješat al mislim da je isti tu turbinu dokrajčio!!!

Ima polovnih u oglasniku ili neka je da na reparaciju s tim da mu stave veče usisnio kučište i neka stavi veći IC,dobit će par KS i bit će sve ok!!!

:thumbsup:

kako čip može ubiti turbinu? šta joj radi? naraste EGT pa ju malo popiga, ili dobije lufta ili...

nabije turbini veci tlak, ventil kasnije otvara, brze se vrti osovinica i sve to iznad granica tolerancije, tako da mnogobrojni problemi nisu daleko

kad bi se nasla turbina i grana od 1.9 i stavio IC i jos koja sitnica:cheer:, bili to valjalo:unsure::unsure:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...