Jump to content

umire mi das auto


Recommended Posts

dam kontakt,kad se ugasi lampica od grijaca upalim normalno. motor se pocne trest i trzat ko lud,iza hrpa dima. prima gas normalno i ide kako treba iznad 2000 okretaja,ako ga drzim ispod 2000 umire,trokira...nakon minutu se pali-gasi lampica od grijaca. u knjizi od auta pise da je kvar na procesoru motora-hitno na servis. zna netko sta je to krepalo?

Link to comment
Share on other sites

dam kontakt,kad se ugasi lampica od grijaca upalim normalno. motor se pocne trest i trzat ko lud,iza hrpa dima. prima gas normalno i ide kako treba iznad 2000 okretaja,ako ga drzim ispod 2000 umire,trokira...nakon minutu se pali-gasi lampica od grijaca. u knjizi od auta pise da je kvar na procesoru motora-hitno na servis. zna netko sta je to krepalo?

to ti je samo lampica od check engine...ugl, dijagnostika ti ne gine...onda ces sve znat kako i sta :)

Link to comment
Share on other sites

sta ne bude za check engine ona u obliku motora?

recimo..meni kad ne upali kako treba(vergla duze od par sekundi), onda svijetli check engine i lampica od grijaca...tebi su vjerovatno grijaci...jedan ne zagrije kako treba onda auto ne pali kako treba...tj. trese i dimi...jel kasnije dimi??

Link to comment
Share on other sites

recimo..meni kad ne upali kako treba(vergla duze od par sekundi), onda svijetli check engine i lampica od grijaca...tebi su vjerovatno grijaci...jedan ne zagrije kako treba onda auto ne pali kako treba...tj. trese i dimi...jel kasnije dimi??

 

kasnije normalno dimi kad se zagrije,nekada prestane trokirat ali bez obzira na radnu temp kasnije opet trokira pa mislim da nisu grijaci.

Link to comment
Share on other sites

najbolje drito u ovlasteni vw servis? nikakve garaze.

 

uvik je bilo PLATI PA SE RUGAJ.

ako možeš bilo bi najbolje u ovlasteni....al ako entko od ekipe ima vag com ,zasto bi placa dijagnostiku kad je vag com skroz ok za te stvari

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...