Jump to content

Udubljen prag

Recommended Posts

jučer sam bježajući od drugog auta s ljetnim gumama pobrao ledenu santu desnim pragom i malo ga udubio.. :doh: nekih možda centimetar u dubinu, ako i toliko, širine nekih 4-5 cm..

nije ništa strašno, ali me smeta, e sad, pitanje je tko bi mi to mogao poravnat/vratit u prvobitno stanje, a da se pritom ne podrazumijeva +30 dkg kita?

Tuča d.O.o. ili neki dobar limar?

dajte neke savjete molim.. :)

nema oštećenja laka, samo je lagano udubljen, fala dečki.. :thumbup:

btw, ta ''santa'' je ostala od ralice, a kad sam ju bubunuo fest se čulo, očito je bila zaleđena, kaj bi tek bilo da sam nekim plastičnim dijelom to pokupio.. :doh:

Edited by killuminati

sve ovisi kakvo je ostecenje, ak je onak na crtu bas onda ce bit malo teze bez farbanja , ak je manje onda se mozda moze izvuc, al sa pragovima je malo problem jer je vecina pofarbana sa bodyem i kad na njega zaljepis ono sranje za izvlacenje skines boju :D tak da je to sve upitno :D

vidjet ćeš kad doletim do tebe, meni ti je to špansko selo.. :lol:

imam još neke ožiljke od parkiranja (ne mojeg) na blatobranu, pa možda i to odmah možemo riješit.. :)

Bagi, ja ne bih ni pokupio tu ''santu'' da se prema meni nije klizao neki jadnik na ljetnim gumama vidno uplašen i bez kontrole za volanom.. :doh:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...