Jump to content

C-Mod reklamacije


mislav

Recommended Posts

Bila je slična tema u dogledno vrijeme i na starom hrawebu...

Uglavnom ovo je tema za Ljubičića i Crnića, ali budite slobodni pa pišite svi vi zakinuti svoja neugodna iskustva koja ste doživili kod nas... :D Budite detaljni u tome kako i na koji način smo vas zajebali ili uzeli za pare :D Nemojte se sramit ko Dario. Čim prije progovorite, ozbiljnije ćemo Vas shvatiti.

Mi ćemo se potruditi pročitati i proslijediti odjelu reklamacija, a ako stignemo ili hoćemo - smislićemo i nekakav odgovor.

 

Hvala

Edited by mislav
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ne, pohvale su za neku drugu temu. Tu ide kak mi varamo ekipu za 100-200 kn i širimo neistine o drugim firmama...

 

ovo za sponzorstvo-prvi glas :rolleyes:

 

Daj samo da te nesto upitam

 

nista osobno itd:thumbsup:

 

Jesi li ili nisi vratio Crnicu navedenih 100 ili 200kn nije bitno, da je 1kn, nema opce veze?

 

Posto si ih sad uplatio na racun, znaci vjerovatno dosad nisi bio vratio, il ise varam?:)

Link to comment
Share on other sites

E ak ga neko zna zakuhat onda ste to vi bofffovi :rofl::rofl:

 

 

 

pa ja sam sada zbunjen..neznam sta da radim...zamisli da je jedan original,a jedan kineski,pa mi auto na 260-270 na nekoj neravnini malo zaplese,i recimo je se razbijem,i onda neznam kog tuzit,d2 ili neku firmu koja ih kopira....

kuzis filip kaj me muci????

Link to comment
Share on other sites

Originally Posted by mislav

Što se tiče Darka, xenoni na autu ne rade, njemu se ne da čekati više otpori da se naprave, vraćena mu je lova i kraj priče. Nemoj pričat da ja njega nisam zvao 10 puta i barem 3 puta naručio pa nije mogao doći da to riješimo...

Uostalom, nek napiše i on sam.

******************************************************************

c/p sam sebe iz posta " Auto Tim i Unichip".....jel ovo ide u reklamacije, kad se vec trazilo!

******************************************************************

Eto...a nisam se imao namjeru javiti..al posto me spominjes u ovoj temi...da malo napisem......bjese ovako.

 

Davne 2005 godine ugradio sam na Opel Astru H xenon kit koji je tada kostao 2500kn. Radio je savrseno, pune 3 godine , (bez treptanja...), sve dok nije pregorila jedna zarulja. Nazovem lika (ti Mislav znas kojeg) i pitam za zarulje. Kaze covijek 700kn par. Druge zarulje ne pasu na te xenone nego njegove.

 

Nazovem Mislava, dodjem do zakljucka pa mi je bolje kupiti u C MODU cijeli kit nego kod lika 2 zarulje.

 

I tako je i bilo. Dodjem u C MOD, ostavim auto popodne i doci cu po njega sutra popodne

Tako je bilio, zimsko vrijeme, dodjem po auto ( ja i LJubičić, jer nemrem vozit dva odjednom)....upalim auto, upalim svjetla...svjetla trepere!!

 

Na to mi Mislav kaze sljedeće : losa ti je instalacija na autu...ili ti je slab akomulator (3g), pa zato trepere, ali kad se malo zgriju prestanu.

 

Rekoh OK, platim i aj bok bok!

Vozim do doma, sve se zgrije...xenoni trepere.

 

Nazovem Mislava kroz par dana.....kazem problem, On se cudi i kaze da ce kroz neko vrijeme dobiti (ako se ne varam da se tako zovu) digitalne slim balaste

Prodje neko vrijeme....uspijemo se dogovoriti da dodjem da stavimo te tanke balaste. ( ovo kaj sam napisao uspijemo se dogovoriti se ne odnosi na tebe, nego vise na mene jer ja se bavim poslom u kojem ne znam gdje sam sutra, pa ne mogu reci da cu doci u 11 30, jer cu onda mozda biti u Virovitici).

 

Stavi Mislav te balaste......cujemo se kad vidim kaj je ...aj bok bok!

 

Stvar ista.....opet treperi!

 

DOSLO LJETO...svjetla se ne pale....imam drugi auto, ovaj manje vozim pa nije panika....pa malo ispustim to iz vida!

 

Jesen.....cujem se s Mislavom, tak i tak...dobijem odgovor da dodjem pa ce probat spojit direktno napajanje na svaki balast, jer je ocito problem s Astrom i instalacijom

 

Jedna subota nakon nekog vremena....dodjem u C MOD,s jednim frendom kojeg Mislav pozna, a nije Ljubičić, Mislav spoji xenone direktno.....opet isto...znaci trepere.

 

Kriv je auto....najdebilniji kaj je okad radio!

Ja mu kazem aj ti to lijepo sve pocupaj, da mi stavimo normalne zarulje pa kad ti dodju xenoni s tim statijaznam varalicama , zvrcni pa da to rijesimo

 

OK, aj bok...bok.

 

12 ....nazovem ja...jos roba ije dosla, kraj mjeseca dolazi..aj cujemo se bok bok

 

2 mj......nazovem da vidim jel doslo, kaze Mislav ajd dodji pa da to rijesimo!

 

Ok.....ja dodjem, decko kaj radi kod njega spoji Xenone.....oni trepte!

Povuce direktno napajanje( upale, ugase se), kao i u

jesen kad je isto Mislav probao!

 

Znaci......nista!

Dobijem prijedlog da donesem stare balaste koji su tri godine na autu radili pa ce nesto posloziti da idu njegove zarulje gore, a to se meni iskreno ne radi iz razloga kaj taj isti balast posto je star moze riknut pa opet nemam nikaj!

 

Ja vidim da od toga nema nikaj, kazem decku da mi vrati normalne zarulje i gotovo!

 

E SAD..... pitam Mislava kaj cemo?

On me pita gdje mi je proizveden auto (belgija) jer ocito ima nekog razloga za to...ili za njih rade drugacije zice!

 

Pitam kaj cemo...Mislav mi ponudi da za vrijednost xenona odradimo nekaj drugo, na kaj ja nisam ristao i trazim da mi vrati novce

Cijelu cifru mi nije vratio( no to nije ni bitno, jer me bk za 100 200 300kn), ali objasnjenje za to je bilo da mi nemre vratit sve novce jer su ipak

" xenoni kod mene trepteli pola godine"

 

OK

 

Ja mu kazem, ako nadjes rjesenje ili xenone koji ce raditi da me zvrcne , a ja cu ti lijepo platiti i sve pet!

Mislav odgovara : Znas kad cu vise ikad radit bilo koji tvoj auto? Gle...Nikad!

Ja : a gle...znas kad bi ti ga vise ja dopeljao.......i OTISAO SAM KROZ VRATA!

 

Dakle......to je ukratko to!

A sad......................necu ni spominjati da je rjesenje nakratko bilo spojeno(xy osoba) i da je sve radilo ok!

Nadalje, ti Mislave nisi ni ponudio spajanje tok rjesenja jer to kaj treba spojiti nisi imao, niti si rekao da ces nabaviti!

Nisi imao niti si dobio te balaste (koji imaju te neke ken basove(neznam jesam li dobro napisao)), koje si rekao dobiti i da bi oni trebali rjesiti stvar, nego sam dvaput dolazio k tebi da mi spojis sve na isti nacin kao i prvi put kad nije radilo!

 

Znaci, kriv je Opel, kaj ga ti ne volis...kriv je zato kaj je radjen u Belgiji, a ne u Poljskoj(jer na drugima kaj si radio sve stima( u kaj ja ne sumnjam, ali meni se nisi potrudio rijesiti problem, ili nisi znao, ili te bk).....ili bas ova Astra ima problem s instalacijama......ili je akomulator slab ( a to cemo zanemariti jer sam prije mjesec dana kupio novi).....

 

Ja znam da auto ima elektroniku kojoj svasta smeta, i da je osjetljiva..a isto tako znam da na drugim Astrama rade xenoni, pa pretpostavljam da postoji rjesenje( ili te nisu crne boje pa zato nemaju problema)

 

Eto...osim kaj sam se umorio tipkajući, a nisam imao namjeru sudjelovat u temi jer sam osoba koja bas ne voli puno srat, na tvoju inicijativu sam ovo napisao, a ti sad reci da je ijedna ovdje napisana netocna.....onda

 

Ti ne bus propao zbog ovoga, mene bk za soma kuna iskreno, ali fakat nemam volje!

Xenoni su naruceni, koji ce raditi pa ako te zanima mogu ti reći u cemu je problem( ili lik koji ce ugradjivati ima u planu promijeniti instalaciju na autu..a to jos ne znam)

 

Toliko od mene...potrosio sam tipkovnicu !

__________________

u dupe ti rog.....

Link to comment
Share on other sites

Bila je slična tema u dogledno vrijeme i na starom hrawebu...

Uglavnom ovo je tema za Ljubičića i Crnića, ali budite slobodni pa pišite svi vi zakinuti svoja neugodna iskustva koja ste doživili kod nas... :D Budite detaljni u tome kako i na koji način smo vas zajebali ili uzeli za pare :D Nemojte se sramit ko Dario. Čim prije progovorite, ozbiljnije ćemo Vas shvatiti.

Mi ćemo se potruditi pročitati i proslijediti odjelu reklamacija, a ako stignemo ili hoćemo - smislićemo i nekakav odgovor.

 

Hvala

 

evo da se ja izjadam

na meganu redizajn 2007 imam farove s lećom i imam xenone, kupljene i ugrađene kod Mislava, nakon par mjeseci vrisne žarulja, Mislav zamjeni, nakon par mjeseci rikne balast, Mislav zamjeni, nakon 2 tjedna rikne drugi balast......e tu sam puko i otišao kod Jensa na ugradnju balasta i sad sve šljaka.....btw Mislave imam ti taj balast i nosim ti ga od 11mjeseca 2009 :D

 

nisam plačao ni žarulju ni balast....ali svako malo da mi rikava i da mi Mislav kaže da je to tako na meganima jer imaju to neko automatsko paljenje....

mislim da roba nije zadovoljavajuće kvalitete.

ne osiječam se zakinut niti ću ikada kupiti xenon kod mislava :D

 

eto toliko od mene

Link to comment
Share on other sites

Currently Active Users Viewing This Thread: 18 (18 members and 0 guests)

Darko, 2fast, Andria_S3, BALEV, Cokolino, Coupe VD, Dooks, Elmin OPC, eNcode, Gin147, Iggy_R, Jelen, kiki, Kroky, Ljubicic D.+, pikzibner, TomiTraktor, v.v.

Link to comment
Share on other sites

Currently Active Users Viewing This Thread: 27 (27 members and 0 guests)

Jashim, 2fast, BALEV, Cici_OPC, Coupe VD, Coyotus Bastus, Darko+, Dooks, DRAGON, Duba, dubravko, eXtra, Iggy_R, IVAN!, Ivsa, kezo, Mario_S3, Mexx, msporis, pikzibner, Purger, RomanV, TomiTraktor, troginic, v.v., white

 

Kokice su spremne :haha:

 

kokice.jpg

Edited by Jashim
Link to comment
Share on other sites

Ja imam xenone od Mislava več 2,5 godine na autu , nikad mi nije riknula ni jedna žarulja niti balasti .

 

A nikad nisam pazio kako palim svjetla ... prije paljenja,gašenja auta , itd.

 

:thumbsup:

 

E pa onda je ziher ta tvoja Astra iz Poljske....kad sve radi!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...