Jump to content

C-Mod reklamacije


mislav

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Jebote pa kamion ti je plavi!!! Tam bi ziher šljakalo. Di ćeš na opla kosooke proizvode, naravno da ne radi:P Trepere jadni radi munje na masci.....šlusa ih

 

Znači ipak je to zbog boje?

A dobro, sad bar znam da problem nije u faci :))

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

topic ti je zakon...

look at me... look at me... I am worth attention... :doh:

 

Daj samo da te nesto upitam

 

nista osobno itd:thumbsup:

 

Jesi li ili nisi vratio Crnicu navedenih 100 ili 200kn nije bitno, da je 1kn, nema opce veze?

 

Posto si ih sad uplatio na racun, znaci vjerovatno dosad nisi bio vratio, il ise varam?:)

 

prošlo je 3 godine, ali ajde barem su zavšili novci kod nekoga kome trebaju... :thumbsup: (za neupućene, 200kn je uplaćeno djeci za koju verka skuplja lovu, jer ja nisam htio novce iz razloga što se ne ciganim za 200kn, nego je samo stvar principa)

 

smatram da je dug riješen... i nemam više nikakvih potraživanja prema mislavu i firmi c-mod... i znam da nikad neću ulaziti u nikakve kombinacije sa istim...

 

Sve firme sa kojima sam poslovao su super prošle, jer su bile ok prema meni...

Pitaj AutoTim, T.H. Performance, Dajfolije i dr. koliko sam im mušterija poslao i koliko posla donio, jer su bili fer i korektni (šaljem im ljude, a ne tražim ništa zauzvrat)... Ista stvar bi bila i sa tobom da si samo fer odradio svoj dio, čak sam prešao preko toga i htio da odradimo kočnice, ali naravno bio si bahat pa je sve palo u vodu... nisam ništa tražio besplatno znao sam nabavne cijene i tebe je to pogodilo... Sve o svemu otvaranje ovakvih topica govori o tvojoj ozbiljnosti... Kada se pred svima sprdaš kako nisi mušteriji dug vratio 3 godine i onda glumiš nekog cara kako rješavaš reklamacije... :doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao neugodno iskustvo s Mislavom (ne firmom C-mod). Kupio je od mene moju GTV u studenom mislim 2007. uz obećanje da će napraviti prijenos za mjesec dana. Ok to je napravio i kad sam ja išao registrirati drugi auto (htio sam iskoristiti 50% bonusa na osiguranju) teta mi veli da više nemam popusta nego samo 35% jer je prijavljen štetni događaj a koji je prešutio.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao neugodno iskustvo s Mislavom (ne firmom C-mod). Kupio je od mene moju GTV u studenom mislim 2007. uz obećanje da će napraviti prijenos za mjesec dana. Ok to je napravio i kad sam ja išao registrirati drugi auto (htio sam iskoristiti 50% bonusa na osiguranju) teta mi veli da više nemam popusta nego samo 35% jer je prijavljen štetni događaj a koji je prešutio.

 

Koliko ja znam bonus (malus) ide uz vozaca, a ne uz vozilo.

Link to comment
Share on other sites

OK

 

Darko - više manje je sve istina osim što nisi spomenuo da sam ti predložio da se strpiš još 2-3 dana da nabavimo djelove za otpore koji isprobano rade (ovo kaj govoriš da ih je Lac stavio). Nisi htio i vraćeno ti je 700 kn. Isto tako da si u nekom trenutku ranije rekao da hoćeš lovu nazad, bila bi ti vraćena. Jqa sam recimo bio siguran da će canbus balasti raditi b udući da rade na novim BMW-ima, Golfu VI i sl. Ne rade i kraj priče.

Druga stvar je što sam ti radio i Auris na kojem sve savršeno radi, to si zaboravio.

Edited by mislav
Link to comment
Share on other sites

topic ti je zakon...

look at me... look at me... I am worth attention... :doh:

 

 

 

prošlo je 3 godine, ali ajde barem su zavšili novci kod nekoga kome trebaju... :thumbsup: (za neupućene, 200kn je uplaćeno djeci za koju verka skuplja lovu, jer ja nisam htio novce iz razloga što se ne ciganim za 200kn, nego je samo stvar principa)

 

smatram da je dug riješen... i nemam više nikakvih potraživanja prema mislavu i firmi c-mod... i znam da nikad neću ulaziti u nikakve kombinacije sa istim...

 

Sve firme sa kojima sam poslovao su super prošle, jer su bile ok prema meni...

Pitaj AutoTim, T.H. Performance, Dajfolije i dr. koliko sam im mušterija poslao i koliko posla donio, jer su bili fer i korektni (šaljem im ljude, a ne tražim ništa zauzvrat)... Ista stvar bi bila i sa tobom da si samo fer odradio svoj dio, čak sam prešao preko toga i htio da odradimo kočnice, ali naravno bio si bahat pa je sve palo u vodu... nisam ništa tražio besplatno znao sam nabavne cijene i tebe je to pogodilo... Sve o svemu otvaranje ovakvih topica govori o tvojoj ozbiljnosti... Kada se pred svima sprdaš kako nisi mušteriji dug vratio 3 godine i onda glumiš nekog cara kako rješavaš reklamacije... :doh:

 

Ja tvrdim da nikakvih 200 kn nisi ostavio. 200 kn sam uplatio za djecu da vidiš kakav sam čovjek.

Ovo je c/p tvog PP-a na hrawebu vezano uz kočnice:

7.800 i 8.600 kn s popustom :palac

pločice možeš birati road/sport ili race (ja imam sport).

 

Ej može jedno pitanje... Zašto ti meni ne složiš neku hebenu cijenu za ove 330mm... Saznao sam da je nabavna cijena ista za 304 i 330 :bleh:

 

Ajde složi neku cijenu pa ćemo surađivati... Budem ti ja ove bogatumčiće iz dubrave dovodio na ugradnje alarma, gewindi , kočnica... :hihi

I naravno moraju biti narančaste boje... :RoTFL

Šalim se boja mi nije bitna, ali ako je ista cijena i ima narančaste bilo bi dobro... :lol:

 

Dalje nemamo šta pričati

Edited by mislav
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam bonus (malus) ide uz vozaca, a ne uz vozilo.

 

Auto je glasio na mene, i osiguranje je skinuto meni s moje police. Dakle ne Mislavove.

 

I da je čovjek nazvao i rekao situacija je takva i takva, sorry nema problema. Nego sam se ja izblamirao pred gospođom uvjeravavši je da sje neka greška u sustavu, a i Mislav je bio poprilično bahat i bez nekog objašnjenja.

Link to comment
Share on other sites

Auto je glasio na mene, i osiguranje je skinuto meni s moje police. Dakle ne Mislavove.

 

I da je čovjek nazvao i rekao situacija je takva i takva, sorry nema problema. Nego sam se ja izblamirao pred gospođom uvjeravavši je da sje neka greška u sustavu, a i Mislav je bio poprilično bahat i bez nekog objašnjenja.

 

Auto je već bio na mene, samo polica još nije prebačena bila. Ovo za bahatost je istina :D

Link to comment
Share on other sites

Inače, postoji Trader rating za ovakve stvari. :)

 

Osobno nemam nikakvih iskustva s firmom C-Mod, ali jučer kad sam došla tražiti SF zahtjev za postavljanje čukica, Mislav i njegov kolega su bili maksimalno susretljivi, rekli da to što sam zamislila neće ići, predložili što bi drugo mogla itd. Sve ok. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...