Jump to content

T: Obrada zamasnjaka


Josey

Recommended Posts

storm kak je to sad sa upgradanom tarabinom ?

 

kaj se tice price oko zamasnjaka i kuplung seta odlucio sam nis kemijat sa starim ic all out i iskekat za kompletan kit tak da sam miran kaj se tog tice ...no hvala za preporuku za braneta ,kont. je spremljen za buduce planove...

 

:)

 

veci turbo = veci lag.....ali bome i veci osmjeh na licu kad krene u boost :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

 

ja niti na gt2560 nisam bio skroz zadovoljan kako spoola, a sad se na gt2860r sve pomaklo jos 500rpm gore...samo sto sad u boostu auto ubija. smatram da se sve moze rijesiti sa parom bregastih dizajniranih za turbo jer ove imaju prevelik overlap ili ako nis drugo bar zakretne remenice i poigrat se malo sa njima...

Link to comment
Share on other sites

a da jebiga zato u top end je negdje projektil...no za 1.6 za ultimativni spool je gt2554r majka ,ali opet gore gubis i max za izvuc sa upgraejdanim billet krilcima je 250whp....ja za 1.8 imam dobru ponudu za gt2560r šta bi trebalo bit jako dobro za moj setup ...no opet malo gledam i efr-ke..

hm decision,decisions :no2:

Link to comment
Share on other sites

ovisi koliko snage mislis dizat meni je serijski otkinulo u srcu

CRMO je po meni top

ako je neki turbo sa puno tlaka i ks i nekom lamelom koja grize jako ja vise nebi isao na serijski zamasnjak

sta se tice balansiranja, ako ti je motor raskopan daj sve na balansiranje

iznenadit ces se kako je lose balansirana radilica tvornicki

Link to comment
Share on other sites

odlicno decki hvala :),pitanje jos samo za balansiranje jeste dali sve na balansiranje ili samo zams. ?

 

Ja sam slao radilicu, zamasnjak i korpu da se izbalansira. Znam da malo glupo zvuci, ali kada bude vrijeme za novu korpu budem sigurno imao +50g. pa to i nije tako strasno. Slozimo jos jedan motor do tada :)

Link to comment
Share on other sites

balansiranje radilice sa svime gore je puno lakse ali za paran broj cilindara u redu je nepotrebno

dok na neparnmom broju treba sve skupa remenicu radilicu i zamasnjak jer ima kontrautege na svaku stranu

 

Vecina malo novijih auti ima radilicu u debalansu. I to je dobra stvar. Nazalost balansiranjem takve radilice se dobije kistra puna puknutih djelova.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...