Jump to content

T:auspuhara


SFEN

Recommended Posts

Bernardic je kao Lasta nesto mislim. Imao je (ili jos ima) i njegov "program". Samo su cijene bile manje. I usluga je jako dobra.

 

Samo u ista dublje s njima ici (kemije neke, teorija i slicno) bas i nema smisla :) Npr., pitam ja jednom za granu 4-1 (jer ju imam na autu) kao jel moze slozit mi bolji prelaz taj 4u1. A on meni kao ne moze 4u1, grana mora bit 4-2-1 i tako to :) Pa mi je jos dodao kao da moze i slozit recimo 4 u 2 pa izvuc 2 cijevi od grane do kraja. Pitam ja, jel bi onda promjer tih cijevi bio manji nego sto je ova jedna sad? A on ovako :huh:

 

 

Ali u svakom slucaju moja preporuka sto se cijene, posla i usluge opcenito tice za ove "normalne" stvari :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

andrić....ideš s kastva prema viškovu ,prođeš gradnja centar i u drugom zavoju na desno jedina kuća tamo ,ispod mu je garaža...ispred su uvjek neka vatrogasna vozila...

 

 

kod njega sam prije isao, zatvorio je, zato trazim novog....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 10 years later...

Prastari topic ali da ne otvaram novi...

Dakle trazim auspuh majstora u Zg (idealno zapad) koji radi popodne! Koliko vidim sad svi imaju ovo gospodsko radno vrijeme za koje moras uzeti dan godisnjeg da obavis nekaj. Kaze mi moj meho da je otisla gibljiva cijev na Cliachu, cuje se ko avion ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MoschuS said:

Prastari topic ali da ne otvaram novi...

Dakle trazim auspuh majstora u Zg (idealno zapad) koji radi popodne! Koliko vidim sad svi imaju ovo gospodsko radno vrijeme za koje moras uzeti dan godisnjeg da obavis nekaj. Kaze mi moj meho da je otisla gibljiva cijev na Cliachu, cuje se ko avion ?

 

ja sam popodne bio odradio u sanispuhu u cementari, a jel sad jos dela tak ne znam, provjeri...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riceburner said:

 

ja sam popodne bio odradio u sanispuhu u cementari, a jel sad jos dela tak ne znam, provjeri...

Jesi zadovoljan? Ne treba mi nista ekstra tako da se ne brinem previse ali nisam bas cuo puno pohvala o njima. Isap je prije radio i popodne, znam jer smo kod njih isli par puta ali sada su 8-16 ?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, MoschuS said:

Jesi zadovoljan? Ne treba mi nista ekstra tako da se ne brinem previse ali nisam bas cuo puno pohvala o njima. Isap je prije radio i popodne, znam jer smo kod njih isli par puta ali sada su 8-16 ?

nemam neke zamjerke, uzeo sam komplet bosal od grana do kraja za fabiu, bolje se cuje nego original ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...