Jump to content

T:auspuhara


SFEN

Recommended Posts

to mi se i svidja tam,na kraju ostali i jos sat vremena pricali s gazdom...

 

i saznali da gazda kupio kceri , stan i auto i placa racune i bengu i dao joj je karticu i znamo kak se kcer zove :) ahahhahahah

Link to comment
Share on other sites

Meni je ISAP par puta montirao zadnji lonac na skodilaku i nebi proslo 6 mjeseci, opet sam se vratio kod njega, stalno su mu pucali spojevi...

 

Pa njihovi lonci, pa bosal, pa ovo, pa ono, uvijek isto... nakon toga stavio sam kod Laste inox srednji i zadnji i do prodaje auta je bio ok.... :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je durlen 2x radio auspuh, prvi put kad sam ubacio XE-a u corsu, kompletan, a drugi put kad sam ubacio turbaka do zadnjih lonaca. Zadovoljan sa poslom, a cijena ok, svaki put je dao neki popust

 

Tnx.. :thumbsup:

Treba mi kompletan auspuh, te netko tko ce to lijepo odraditi u cijelosti, sa svim detaljima; nosacima, spojevima, varovima, pozicioniranjem i sl. Te cini mi se da cu probati kod njega ;)

 

Lako je samo uzeti cijev, popigati i zavariti je, to mogu i sam :D

Link to comment
Share on other sites

Ja kod ISAP-a sa 10 auta sam dosao, na 9ih je relativno sfušao :)

Cijene su nikakve, jeftinjara, ali posao je u skladu sa time.. meni ofrlje jako.

 

Nego, tko ima iskustva većeg sa Durlenom ??

 

Ja sam par puta kod njega slagao auspuh...

 

Radi bolje nego lastovčić 10x i 10x jeftinije... :thumbsup:

 

U isap-u sam bio jednom i čine mi se ok... Varili su mi nešto što nema veze sa auspuhom... i pitam koliko sam kriv... oni ništa... ostavio im 50kn za cugu... :D

Link to comment
Share on other sites

U isap-u sam bio jednom i čine mi se ok... Varili su mi nešto što nema veze sa auspuhom... i pitam koliko sam kriv... oni ništa... ostavio im 50kn za cugu... :D

 

Upravo tako sam i ja naletio bar 5-puta .. daj samo šelnu tu, gumicu ovdje, popikaj ovo. Kolko sam kriv..? Nista! Evo onda za cugu :D

 

Znaci Durlen it is.. :)

 

EDIT: itko iskustva sa Bernardićem ? Prije oho-ho godina sam bio kod njega i kroz priču mi se činio dobar majstor :)

http://www.bernardic.com/

Edited by meshin
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...