Jump to content

Tuča d.o.o.


kix

Recommended Posts

Pa i ne baš; zvučnik je na limenoj oplati koja ide dolje skupa s njim, škarama i koječime (naravno uz vađenje stakla ili pričvršćivanje istog gore). Tako da je tu samo mrvicu više posla.

 

Ja sam imao udubinicu na krovu i sve je iz vana riješeno nikakav tapicirung nije raskopan i sl. no pretpostavljam da u tom slučaju ipak bude morao intervenirati iznutra.

 

Imat će šta radit samo da dođe do lima :/

Javit ću mu se pa ćemo vidjet

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Pa dečki, na ovom forumu je bar 20 puta spomenut Tihomir Jutriša iz Šestina koji radi isti taj poso samo za smješnu lovu u odnosu na Tuču d.O.o......meni je nedavno izvuko 4-5 udubina na Accordu za 250 kn.....cijeli auto negdje za 2000 kn ide, ovisno o stupnju oštećenja.... radi odlično....evo vam i broj...098/1828-715

 

Taj Jutriša je moj susjed, prije nekoliko godina sam radio u Tuča d.O.o. i jedino što mogu reć da jutriša zna radit sa manjim rupama koje ti pokažem kako se rade i znaš sam, auti ostaju u sjenama a velike rupe isključivo uz kitanje i lakiranje.

JZa preporuku koju dam klijentima svojima i prijateljima je Matija Vrdelja i PDR d.O.o. iz Zaperšića. Stara postava ekipe iz Tuča D.O.o. od 2006.

To su profi dečki koji praktički rade vani ali po dogovoru su ovdje.

 

Kako su odradili i jel cijena korektna mogu potvrditi Kiki, Mille,Mislaf, Drndak, Medo...... da ne nabrajam.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...
Si probao sam metodom toplo/hladno? :)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

nisam...

 

ipak je malo zguzvano...na rubu je lak pukao(al to me ne dira..ne treba tu ni dirat nista tako sam rekao)

radi se o cliu..uglavnom cijena je 700kn(za tu lovu polakiram sve i to di je pukao lak) ili uzmem gepek u boji sa sajbom i svim :D

 

nisam znao kako se krecu cifre toga....za clia mi je to previse..za z3 bi trkom platio :D jer mi clio nije zanimljiv auto

Link to comment
Share on other sites

A stari, uzmi gepek negdje na otpadu i pregrizi tih 500-700 kuna, od govna nećeš napravit pitu

 

pa nije problem drugi dio kupit...

 

 

al ako se ovo dad popeglat do 300kn da bude bolje..ne novo. onda cu to npravit...ako ne ide ispod 700kn, dat cu polakirat ili ostavit kako je.

 

 

 

ovo je ionako auto..da mi sacuva druge ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
11 minutes ago, tolt said:

Love?

 

Isao sam preko preporuke...tako da nije relevantna

 

Redovna cijena za audi a4 (moj stari auto) koji je bio kompletan izlupan 4000kn...ne ubijen..al izlupan dosta od tuce

Edited by pacey
Link to comment
Share on other sites

Cijenu za takav poso je teško odredit...je nije bitan broj rupa nego VRIJEME koje treba utrošit da se sve sanira...na nekim mjestima 1 rupa se izvlači satima....

 

Moj kompić Matija iz DENTEXPERT-a super radi, nije baš jeftin ali je korektan...na 2 auta je jednu udubinu izvlačio 2-3 sata al je bila tak nezgodno smještena da nije uspio izvuć do kraja nikak....oba puta nije niš naplatio iako je izgubio dost vremena

Edited by dar-mar
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...