Jump to content

Ground zero mišljenja?


msporis

Recommended Posts

Kakvi su dojmovi vlasnicima Ground zero zvučnika? Pritom najviše mislim na sisteme. Razmišljam ubosti neke sisteme za naprijed, kvalitetnije od ovog kaj imam (Pyle), da je nekih 70-80 w rms@4 ohma.

Po mogućnosti koaksijalci jer mi se više ne da petljat sa skretnicama.

Gledao sam hertz, oni su cca 800kn , a onda mi oko pobjeglo na Gorund zero koji za 300-400kn ima koaksijalce sa navodnih 70w rms-a? pa da priupitam jel to čemu? vratiti će se i wooferi tak da mi je bitno da su glasni tj, da ih wooferi ne požderu... kvaliteta zvuka isto bitna, al kažem wooferi su tu pa...

Link to comment
Share on other sites

uz neki adapter ide sigurno....a ima i 13 isto to...oko 275 kn mislim da su....ja sam radio peugeot 308 sa tim zvučnicima,i jako se čuje razlika naspram originala....ali je problem jer je morao ostaviti original radio....hebiga...

ne vidim odakle si ti....pa da te prosledim do nekoga od prijatelja ko ima gz u prodaji...

Link to comment
Share on other sites

odi kod Alex-a onoga u zg....on je uvoznik za GZ....ima svega....to ti je moj izbor,pa neka vide jel se može šta prepraviti za 16....ja verujem da može....evo ti broj mob njegov i samo reci da sam te poslao....098-229-779 denis....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...