Jump to content

Stavio novi auspuh, auto nejde i puno troši


Recommended Posts

konkretno me za sada samo zanima jel to moze biti do auspuha, prednji lonac je protočni, zadnji poluprotočni, auto se čuje onako kako sam htio tiho i uglađeno. Kad je auspuh stavljen od radione do autoputa je auto normalno išao...na autoputu sam ga navinuo na 150-160 i tako stalno držao do izlaza (oko 100 km). vec pred kraj autoputa sam vidiop da mi potrosnja pocinje rast (za cca 2 litre veca nego obicno) kada sam se skinuo s autoputa skuzio sam da auto uopce ne vuce a trosi 50% više nego prije. U srijedu idem do mehaničara da vidim jel lambda slučajno sere ili nesto slicno. Recimo vozim se 80 u 5-toj gas jedva da držim i potrošnja mi je oko 10l...

Jedino sto sam skuzio da mi je poceo pustat na spoju grane i katalizatora (i prije je malo kisio ali sad jače) pa brijem da ga previše guši i mora višak nekud izac....lud sam trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Da čujem i to je taman na spoju katalizatora i grane...malo prije lambde.

Kad je stavio auspuh upalili ga...milina, provozao se do onog kružnog i nazad i sve bilo super u početku...sad stvarno nisam pametan. Sutra cu skinut katalizator dolje pa stavit samo cijev da vidim sta ce bit mada mi je gledao katalizator i rekao da je OK.

Najgora stvar mi je sto bi u ponedjeljak trebao ic na more a auto u komi

Edited by Booster
Link to comment
Share on other sites

Da čujem i to je taman na spoju katalizatora i grane...malo prije lambde.

Kad je stavio auspuh upalili ga...milina, provozao se do onog kružnog i nazad i sve bilo super u početku...sad stvarno nisam pametan. Sutra cu skinut katalizator dolje pa stavit samo cijev da vidim sta ce bit mada mi je gledao katalizator i rekao da je OK.

Najgora stvar mi je sto bi u ponedjeljak trebao ic na more a auto u komi

 

 

Ma jebo ga ti kakav katalizator, tam negdje ti na spoju pusta to nek ti pokrpaju kakva sad cijev umjesto katalizatora, a prije njega ti je prnjavo jaoooo....

Link to comment
Share on other sites

2 Ozy: Nema rupe nego pušta tu na šeširićima gdje se ova katalitzator kemija spahja s granom (tu gdje su opruge)

 

image00001yn.jpg

 

2 Nadj: Pa ti ko da si omatorio jos koju godinu pa ne kopcas (ko ja jucer na cesti nekak) :)

 

Skinem ovu glonđu s katalizatorom i stavim orinđiđi ovo!

 

p6221010.jpg

 

 

...žišku :)

Link to comment
Share on other sites

evo kolega matori 444IN i ja zajedničkim snagama smo to nabuđili i sve radi kao sat (za sad). Problem je bio u oprugama s prve slike (blizu lamde) jadne su se stisle i puštalo je. Sva sreća imao sam doma još od stoleta jednu lamelu pa sam iskoristio opruge s nje za prvu ruku :)

Link to comment
Share on other sites

Sad samo to sve skupa kad se osusi cesta moramo dobro uzarit da zadovolji ISO :naughty::naughty::naughty:

 

A morat cmo to malo zakalit da, da se tam u grubišnom nešt radi bila bi nam savršena ruta jedan za drugim :driv_ing:

a šta kad se tam zabušava :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...