Jump to content

Sic i airbag


Recommended Posts

cim je nesto istekano pali lampicu.... mozes jedino u konektor greunut 2,2 ohm-a otpor i onda je ok...

mene samo zanima dal ce to nestat ako ga kasnije opet ukopcam?? ili pamti pa moram ponistavat kod nekoga gresku? :)

Link to comment
Share on other sites

bagy nemoj se ljutit ako postavim pitanje u tvojoj temi, ali usko je vezno.

 

Naime kod mene u passatu je ispod naslona za ruku crvena kutija koja sa svake strane ima jedan konektor i na njoj piše car interface.

 

Kad sam ju iskopčao sve je nastavilo radit kako spada dakle ništa se nije promijenili, no nakon 20 minuta kontakta upalila se lampica od airbaga.

Kada sam završio s tim što sam radio spojio sam taj car interface natrag i lampica se nije gasila.

Zgasio auto bla bla i sutra kad sam se vratio sve je bilo kak spada (dakle bez lampice).

 

pitanje: WTF je taj car interface, ako sve radi i bez njega ?

Link to comment
Share on other sites

bagy nemoj se ljutit ako postavim pitanje u tvojoj temi, ali usko je vezno.

 

Naime kod mene u passatu je ispod naslona za ruku crvena kutija koja sa svake strane ima jedan konektor i na njoj piše car interface.

 

Kad sam ju iskopčao sve je nastavilo radit kako spada dakle ništa se nije promijenili, no nakon 20 minuta kontakta upalila se lampica od airbaga.

Kada sam završio s tim što sam radio spojio sam taj car interface natrag i lampica se nije gasila.

Zgasio auto bla bla i sutra kad sam se vratio sve je bilo kak spada (dakle bez lampice).

 

pitanje: WTF je taj car interface, ako sve radi i bez njega ?

moguce da je centralina od airbagova...ili crash senzori..nisam siguran...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...