Jump to content

reparacija servo letve volana


Recommended Posts

Pozdrav, nacuo sam da je to moguce. Znaci propisala je negdje sa lijeve strane, ne znam tocno gdje niti mogu sam otkriti.

Cuo sam da je to moguce, a to mi je puno bolja/sigurnija solucija nego traziti polovnu, a nova kosta ipak malo tu mač.

Vasa iskustva i savjeti dobrodosli.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

servo pumpa zuji kad joj fali ulja

 

da se repararit i pumpa i letva; ne znam koga bih ti preporucio ali te mogu upozoriti da izbjegavas tipa koji ima radionu kraj autobusnog kolodvora (ZG) iza parkinga kod poligona autoškole (ADM ili tako nekako se zove)

Link to comment
Share on other sites

da se repararit i pumpa i letva; ne znam koga bih ti preporucio ali te mogu upozoriti da izbjegavas tipa koji ima radionu kraj autobusnog kolodvora (ZG) iza parkinga kod poligona autoškole (ADM ili tako nekako se zove)

 

Može neki info zakaj? Frend je nedavno bio tamo (onaj deda je u pitanju?) i bio je zadovoljan...

Link to comment
Share on other sites

Žali se ekipa; jednom poznaniku je uništio letvu do kraja a trebalo je samo nesto sitno riješit, pa ovaj ga zamolio da priceka malo nakon sto je bio gotov jer nije mogo odma doc po to, a tip mu rastavio letvu i razbacao okolo. Ja sam bio kod njega vidit da li mi moze rijesiti nesto u vezi amortizera, a on nabacio dva-tri bezvezna komentara i nije me htio pustit preko parkinga bez da mu platim 50 kn za pruženi savjet. 15 minuta se hvalio kako je najbolji i davao neke nebulozne savjete što napraviti a to stvarno nema veze s vezom niti sa zdravom pameti, stvarno same gluposti je tip nabrajao. Na kraju ja jedva docekao da završi kako bi poso ca, a on kaze: 50 kn! Ja WTF?! On na to - pa dobar savjet vrijedi. LOL

 

Dobronamjerno (i besplatno :D ) savjetujem da se tamo ne ide ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, nacuo sam da je to moguce. Znaci propisala je negdje sa lijeve strane, ne znam tocno gdje niti mogu sam otkriti.

Cuo sam da je to moguce, a to mi je puno bolja/sigurnija solucija nego traziti polovnu, a nova kosta ipak malo tu mač.

Vasa iskustva i savjeti dobrodosli.

Hvala

 

Ipak znam koga bi mogao preporuciti, vjerujem da ce napraviti dobar posao i da ne ce uzet puno love

 

098 396 758

Igor, Varaždin

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam novu, sta je sigurno - sigurno, prodajem auto pa da mi kasnije nebi bilo da sam uvalio nekome :)

hvala svima

 

mislim da ti je to i najpametnije

 

nedavno tetak mjenjao na 528i - ja sam još pitao mehaničara za reparaciju veli da je to tak - nekad drži nekad ne......

Link to comment
Share on other sites

Tak su i mene nafukali da je reparacija ok, pa sam istu 2x mjenjao nakon reparacije, radio kod onog u Sesvetskom Kravljecu, na kraju sam čak morao biti i bezobrazan da mi vrati pare za njegovo sranje, stavio rabljenu i sve ok, naravno 2x platio montažu demontažu + špur, sve stručnjaci bajke pričaju.

Link to comment
Share on other sites

Tak su i mene nafukali da je reparacija ok, pa sam istu 2x mjenjao nakon reparacije, radio kod onog u Sesvetskom Kravljecu, na kraju sam čak morao biti i bezobrazan da mi vrati pare za njegovo sranje, stavio rabljenu i sve ok, naravno 2x platio montažu demontažu + špur, sve stručnjaci bajke pričaju.

 

koliko te kostala montaža i demontaža?

 

uglavnom treba vadit ili motor ili skidat getribu da bi se izvadila letva

 

uzeo sam novu, sta je sigurno - sigurno, prodajem auto pa da mi kasnije nebi bilo da sam uvalio nekome :)

hvala svima

 

koliko € nova letva i koji auto je uopce u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

koliko te kostala montaža i demontaža?

 

uglavnom treba vadit ili motor ili skidat getribu da bi se izvadila letva?

 

 

cca 600 kn, još se u toj cijeni neš odrađivalo, na Volvu na svu sreču se skida samostalno bez da išta drugo mora dole, kad je letva bila dole novi krajnici, spone, kugle seleni itd....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...