Jump to content

Skidanje masti sa plastika i armature


Recommended Posts

Znaci jedna od mnogih stvari koje mrzim kad mi u praoni nasprejaju armaturu, volan i plastike sa onim odvratnim sprejem, masnim, ljepljivim, smrdljivim, užas! :doh:

Probao sam sa maramicama za armaturu s kojima obicno cistim obrisati to dolje, ali napravio sam samo jos goru stvar i vide mi se bijeli obrisi preko armature.

Mene zanima kak da to sad skinem dolje jer se prasina lovi nenormalno, auto mi smrdi po jeftnijoj vaniliji, mastan je di god taknem, u biti samo su mi vise posla napravili, grozno! :doh:

Link to comment
Share on other sites

koji auto?

 

ako je pasat, onda pulimax i na onu microfibra krpu naspricas i ne trljaj previse po donjim djelovima plastike...po gornjoj mozes

 

nako toga sa suhom lagano istom krpom(kupsi 2) obrises

i ponavljas dok ne skines sranja,,,i tek onda ides sa tim maramicamsa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da i ovu temu bumpnem, s kojim sredstvom je najbolje prati plastike po autu, ali doslovno mislim prati, pošto se u autu prije pušilo, i plastike su dobile onu neku zmazanu boju, i naravno miris...

 

pada mi na pamet da sredstvo za suđe koristim u kombinaciji sa spužvicom i trljat, ili tako nekim sredstvom, ali kojim?!

Link to comment
Share on other sites

da i ovu temu bumpnem, s kojim sredstvom je najbolje prati plastike po autu, ali doslovno mislim prati, pošto se u autu prije pušilo, i plastike su dobile onu neku zmazanu boju, i naravno miris...

 

pada mi na pamet da sredstvo za suđe koristim u kombinaciji sa spužvicom i trljat, ili tako nekim sredstvom, ali kojim?!

 

 

a da naises o kojem se autu radi?

 

nemaju svi iste materijale i sta ja znam

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima s čime mazati kožu u automobilu?

 

Malo bi je trebalo oprati te "omekšati", nije ispucala ni slično.

 

Vozilo je Mercedes ML, koža je sive boje...

 

gledao sam od sonaxa i mafre, neznam šta bi bilo bolje, kao neka mlijeka i to. Nisam dosad imao iskustva s održavanjem kože pa pitam, Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

a da naises o kojem se autu radi?

 

nemaju svi iste materijale i sta ja znam

 

plastika je plastika, oplate po vratima, te područje oko nogu, središnji greben, pretinac, itd...

 

 

@outlaw, pa to i mene zanima, samo bih ja svoje trebao najprije oprati...

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima s čime mazati kožu u automobilu?

 

Malo bi je trebalo oprati te "omekšati", nije ispucala ni slično.

 

Vozilo je Mercedes ML, koža je sive boje...

 

gledao sam od sonaxa i mafre, neznam šta bi bilo bolje, kao neka mlijeka i to. Nisam dosad imao iskustva s održavanjem kože pa pitam, Hvala :)

 

http://www.liquidleather.com/car-shop.html

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...