Jump to content

Ista kliješta veći disk ?


Recommended Posts

zadnje na gti-u ovom su 286mm tj veče nego moje prednje lol zato i budem uzeo sve u kompletu jer je cijena odlična,a i sam znaš kak se takve stvari teško nađu..

 

tako je,editira sam gori jer sam skuzio da sam se zahebo...

uzimaj to,to naleti jako rijetko a znamo da tdi nestaje dobro nakon softwareskog papra :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ček ovaj nosač za 312 košta oko 900kn(£114.96) oO. Ima tko kataloški broj, na onom site-u crko link :/

 

meni u etki daje nosač za tu čeljust 985kn sad plus minus nekaj jer imam malo stariju verziju etke.probaj na scc-u oct-u poslat pm možda on ima nekaj takvog na lageru..

Link to comment
Share on other sites

se radi o vau vau grupaciji - tj auto je iz te grupacije ili ne

 

 

ako je iste su plocice za 312 i 288 disk , cak i kljesta, razlika je samo u nosacu - oovo je na golf platformi

 

Da radi se o AUDIu A4 iz 97.

Citao sam vani dosta o tome da stavljaju nosace kliješta od TT-a i disk od A8-ice (312x25mm) a sve ostalo ostaje stock.pa je mene zanimalo dali oni malo uvelicavaju s time kad kazu da je pun kurac bolje ili ima necega u tome.

 

Govorin striktno o A4 neznan kako je na golfu IV Jettama i ostalim :)

Link to comment
Share on other sites

tako je,editira sam gori jer sam skuzio da sam se zahebo...

uzimaj to,to naleti jako rijetko a znamo da tdi nestaje dobro nakon softwareskog papra :lol::lol:

 

ma staje on zasad ok al kad je cijena dobra zašto to propustit,a kažem sve je u kompletu i kak si reko samo našarafit gore i gas.ak če ti trebat 312mm diskovi sad ču imat jedne viška jer sam uzo več jedne prije nego sam našao ovaj komplet..

Link to comment
Share on other sites

Da radi se o AUDIu A4 iz 97.

Citao sam vani dosta o tome da stavljaju nosace kliješta od TT-a i disk od A8-ice (312x25mm) a sve ostalo ostaje stock.pa je mene zanimalo dali oni malo uvelicavaju s time kad kazu da je pun kurac bolje ili ima necega u tome.

 

Govorin striktno o A4 neznan kako je na golfu IV Jettama i ostalim :)

taj disk 312x25 je istih dimenzija ko gti-jev,kladim se da bi ti pasalo sve sa gtija tu na a4.

mislim da nelazu ljudi,isti je qrac ko na golfu tebi na audiju

..

a jel uvelicavaju ili ne cu moc ubrzo rec iz prve ruke ...mislim da nisu jer moje auto sa 288mm diskovima staje 4 puta losije od gtija sa 312mm.

Link to comment
Share on other sites

dejane imas krivu kombinaciju diskova i klijesta.....ta klijesta mislim da ne mogu stat ispod 16 cola.

 

uglavnom ti trebaju sa fiat coupe-a za te 305mm diskove

 

Falia si topic slone :lol:

 

i btw nisi mi reka da mi znaš sestru :P

Link to comment
Share on other sites

i jos gledam di mi je odgovor :doh:

 

 

a sto se tice tvog pitanja neces puno dobit sa stavljanjem veceg diska i pomicanjem celjusti.

 

inace sto se tice sile kocenja nema nikakve veze kolika je povrsina plocice tj.da li je onaj dio diska na koji nalijeze plocica siri ili uzi.

 

ima veze velicina diska i velicina cilndra/cilindara na celjusti....

 

btw. tko ti je sestra? :)

Link to comment
Share on other sites

i jos gledam di mi je odgovor :doh:

 

 

a sto se tice tvog pitanja neces puno dobit sa stavljanjem veceg diska i pomicanjem celjusti.

 

inace sto se tice sile kocenja nema nikakve veze kolika je povrsina plocice tj.da li je onaj dio diska na koji nalijeze plocica siri ili uzi.

 

ima veze velicina diska i velicina cilndra/cilindara na celjusti....

 

btw. tko ti je sestra? :)

 

:down: znaci nece se nesto drasticno promjenit ?

 

vidi ako nadjem nosače investicija nije prevelika tako da ce bar lipo izgledat :)

 

a sestra... hmmm

 

Portugal...

 

Sufring...

 

Any ideas... :P

Link to comment
Share on other sites

da da small world :thumbsup:

 

sta se tice mrkijevih kocnica to je ista stvar,to ja i mislin uzet.to su sve ista klišta samo je razlika u velicinama diska i nosačima.

 

al nema veze vidit cemo kako ce mexu to bit kad slozi pa cemo onda dalje :)

 

jel ti jos imas onaj mali turbo u sebe ? tribat cemo popricat kad budes ima vrimena ;)

Link to comment
Share on other sites

jesi siguran da su klijesta ista..mogu na oko bit ista ali promjer klipa je vrlo vjerovatno razlicit tj. veci na ovima sa vecim diskom....

nisam siguran posto ne pratim vw ,audije i sl. ,ali mi nema logike da su isti promjeri klipova...

 

recimo peugeoti....isti disk 283mm i ista klijesta na oko..jedni imaju 54mm cilindar jedna imaju 57mm ...

Link to comment
Share on other sites

evo da se uključim, klješta i pločice sa 288 diska su ista kao i za 312 mm disk.znači staviti adptere i 312 mm diskove i dobiješ nešto na boljem kočenju. nisam siguran ,ali za5 generaciju i 4 generaciju vw vozila nije isti promjer rupa na glavčini. tako da se nemogu kombinirati kočnice sa golfa 5, na golfa 4.možda i može ali malo veća kemija. a ako netko želi sa 280mm preći na 312 mm ili 288mm mora mijenjati i rukavce. za 4 generaciju zadnje kočnice možeš poboljšati stavljanjem od s3 ili octavije rs.malo su veći i samoventilirajući su,što ovi manji diskovi nisu. i nakraju prodajem ti ja komplet za 312mm opciju.dam ti i 1 par diskova viška.

Link to comment
Share on other sites

evo da se uključim, klješta i pločice sa 288 diska su ista kao i za 312 mm disk.znači staviti adptere i 312 mm diskove i dobiješ nešto na boljem kočenju. nisam siguran ,ali za5 generaciju i 4 generaciju vw vozila nije isti promjer rupa na glavčini. tako da se nemogu kombinirati kočnice sa golfa 5, na golfa 4.možda i može ali malo veća kemija. a ako netko želi sa 280mm preći na 312 mm ili 288mm mora mijenjati i rukavce. za 4 generaciju zadnje kočnice možeš poboljšati stavljanjem od s3 ili octavije rs.malo su veći i samoventilirajući su,što ovi manji diskovi nisu. i nakraju prodajem ti ja komplet za 312mm opciju.dam ti i 1 par diskova viška.

 

Mrki fala al trenuzno necu jos nista uzimat dok nerjesin ostalo,a i svejedno bi mora uzet bez diskova je su moji 5x112 a u tebe je 5x100 jel tako :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pero, pomicanjem klišta za dobit par milimetara diska ćeš dobit kitu marijanovu, zanemariv napredak za pustu zajebanciju. Potraži šta paše na vidu od većih klišta i diskova i to napravi. Sva ostala polovna rješenja su sranje - to smo dokazali više puta. PS. pitaj Peru vemsića ima li on šta od kočnica ako ti je za audiciju

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...